partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-05-01 14/14
1 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-02 14/14
2 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-02 14/14
3 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2019-05-02 14/14
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-05-18 14/14
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-05-18 14/14
6 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-28 9/14
7 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-28 9/14
8 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-28 9/14
9 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-28 9/14
10 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-06-02 14/14
11 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-06-12 14/14
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-21 14/14
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-21 14/14
14 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-07-07 14/14
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-14 14/14
16 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-14 14/14
17 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-07-27 14/14
18 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-27 14/14
19 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-07-27 14/14
20 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-27 14/14
21 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-27 14/14
22 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-07-27 14/14
23 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
24 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-12-06 14/14
25 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-12-06 14/14
26 Ewa Matyszczyk-Borońska Świdnica 2020-12-06 14/14
27 Sandra Matyszczyk Świdnica 2020-12-06 14/14
28 Angelika Borońska To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
29 Zofia Malczyk To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
30 Martyna Nycek To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
31 Szymon Piętek To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
32 Andżelika Stępniowska To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
33 Piotr Ziarnowski To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
34 Dominik Wojtysiak To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
35 Krzysztof Ziarnowski To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
36 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-12-06 14/14
37 Hanna Dębek To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
38 Adam Dębek To Tu To Tam Świdnica 2020-12-06 14/14
39 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-07 14/14
40 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-07 14/14
41 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-12-20 14/14
42 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-05-21 14/14
43 Dominik Pruss Kłodzko - Traperzy (sp. 2) 2021-07-17 14/14
44 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2021-12-11 14/14
45 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2021-12-11 14/14
46 Aleksander Bargiel Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
47 Alexander Burzyński Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
48 Anna Kaszańska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
49 Anna Kuba Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
50 Arkadiusz Terlecki Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
51 Dominik Niedzielski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
52 Filip Kuba Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
53 Gabriela Terlecka Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
54 Ignacy Bargiel Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
55 Jakub Trupkiewicz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
56 Jan Zieleń Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
57 Kacper Kaszański Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
58 Leon Garbicz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
59 Magdalena Głośna - Łabędź Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
60 Michał Harasiuk Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
61 Mikołaj Kasprzycki Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
62 Milena Jaśniak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
63 Milena Żuk Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
64 Natalia Ułasiewicz - Zwaduch Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
65 Piotr Piątek Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
66 Renata Pyka Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
67 Sara Breska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
68 Tomasz Zwaduch Traperzy / Kłodzko (SP2) 2022-04-19 14/14
69 Michał Smoczyk Rzepin 2022-05-28 14/14
70 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-09 14/14
71 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-09 14/14
72 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2022-07-18 12/14
73 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2022-07-18 12/14
74 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-06 14/14
75 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-04-30 14/14
76 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-09 14/14
77 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-08-25 14/14
78 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-08-25 14/14
79 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-09-29 14/14
80 Joanna Kuźba Rumia 2024-02-18 14/14
81 Justyna Kuźba Rumia 2024-02-18 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies