partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-04-01 26/26
II Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-04-01 26/26
III Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-04-01 26/26
1 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2019-05-09 26/26
2 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-09 26/26
3 Zbigniew Socha Gliwice 2019-05-09 26/26
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-24 26/26
5 Edward Fudro JEJ Police 2019-05-25 26/26
6 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-06-02 26/26
7 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-06-12 26/26
8 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-22 26/26
9 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-22 26/26
10 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-20 21/26
11 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-20 21/26
12 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-20 21/26
13 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-20 21/26
14 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2019-10-01 26/26
15 Marianna Narkiewicz HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2019-10-01 26/26
16 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-12-08 26/26
17 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2019-12-08 26/26
18 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-17 26/26
19 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-02-23 26/26
20 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-23 26/26
21 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-23 26/26
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-03-22 26/26
23 Piotr Michałowski Warszawa 2020-03-22 26/26
24 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-05-04 22/26
25 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-14 24/26
26 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-07-14 26/26
27 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-18 26/26
28 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-18 26/26
29 Wiktor Polak Częstochowa 2021-02-27 20/26
30 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-08 26/26
31 Klasa 7c ZSP 1 Gliwice 2021-06-15 26/26
32 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-03-09 26/26
33 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-04 26/26
34 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-05-01 26/26
35 Aleksandra Pajkowska HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-07-22 26/26
36 Joanna Sawicka HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-07-22 26/26
37 Kuba Pajkowski HO PTTK MIŃSK MAZ 2022-07-22 26/26
38 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-08-03 26/26
39 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-08-03 26/26
40 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-13 26/26
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-14 26/26
42 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-11 26/26
43 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-14 26/26
44 Piotr Zgoda Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-14 26/26
45 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-09 26/26
46 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-03-25 26/26
47 Joanna Kuźba Rumia 2023-05-26 26/26
48 Justyna Kuźba Rumia 2023-05-26 26/26
49 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-06-08 25/25
50 KLASA 4B ZSP1 GLIWICE Gliwice 2023-06-20 26/26
51 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-10-04 26/26
52 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-12-03 26/26
53 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-12-03 26/26
54 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-30 26/26
55 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-30 26/26
56 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2024-02-01 26/26
57 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2024-02-01 26/26
58 Marek Koba Jaworzno 2024-03-01 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies