partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Sypień Punkt Informacji Turystycznej w Olkuszu 2019-06-04 20/20
1 Agusia Kincel Olkusz 2019-06-10 20/20
2 Magda Kincel Olkusz 2019-06-10 20/20
3 Sławomir Otap Warszawa 2019-06-18 20/20
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-22 20/20
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-06-22 20/20
6 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-18 20/20
7 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-18 20/20
8 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-18 20/20
9 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-09-11 20/20
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-12 20/20
11 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-12 20/20
12 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2020-03-06 20/20
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-03-06 20/20
14 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2020-03-06 20/20
15 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2020-03-06 20/20
16 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-25 20/20
17 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-25 20/20
18 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2021-05-10 20/20
19 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2021-05-10 20/20
20 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
21 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
22 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
23 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
24 Marek Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
25 Teresa Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
26 Beata Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
27 Dariusz Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
28 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
29 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
30 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
31 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
32 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
33 Julia Cygan TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
34 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-08-19 20/20
35 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-09-04 20/20
36 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-02-24 20/20
37 Maciej Łukaszewicz Cisie 2022-02-24 20/20
38 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
39 Igor Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
40 Jarosław Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
41 Natalia Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
42 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-29 20/20
43 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-07-04 19/19
44 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-07-23 20/20
45 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2022-07-30 20/20
46 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-30 20/20
47 Agnieszka Łętek Będzin 2022-09-03 20/20
48 Michał Łętek Będzin 2022-09-03 20/20
49 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-30 20/20
50 Andrzej Kowalski Warszawa, Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera. 2023-08-07 20/20
51 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-09-17 20/20
52 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-09-17 20/20
53 Marek Koba Jaworzno 2023-10-01 20/20
54 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-12-30 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies