partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Waldemar Jankowski Gdynia 2019-05-11 17/17
1 Monika Jaroszewska A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-11 17/17
2 Jędrzej Walczak A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-11 17/17
3 Denyz Hvozdetskyl Harisma/Gdańsk Osowa 2019-05-11 17/17
4 Rafał Grubba La Blamage 2019-05-13 17/17
5 Mateusz Rejmak La Blamage 2019-05-13 17/17
6 Mieszko Bereś La Blamage 2019-05-13 17/17
7 Paula Hryniewicz La Blamage 2019-05-13 17/17
8 Alicja Matkowska La Blamage 2019-05-13 17/17
9 Danuta Sosnowska Włóczykij/Rumia 2019-05-14 17/17
10 Remigiusz Perdyła Włóczykij/Rumia 2019-05-14 17/17
11 Ivan Zahrebeniuk Włóczykij/Rumia 2019-05-14 17/17
12 Wiktoria Trońko Włóczykij/Rumia 2019-05-14 17/17
13 Dawid Świerczyński Włóczykij/Rumia 2019-05-14 17/17
14 Paulina Perdyła Włóczykij/Rumia 2019-05-14 17/17
15 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-15 17/17
16 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-15 17/17
17 Tomasz Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-16 17/17
18 Aleksandra Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-16 17/17
19 Zofia Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-16 17/17
20 Michał Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-16 17/17
21 Piotr Woldrich Sopot 2019-05-16 17/17
22 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-05-17 17/17
23 Tomasz Rogacki Gdańsk 2019-05-17 15/17
24 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-18 17/17
25 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-18 17/17
26 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-19 17/17
27 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-19 17/17
28 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-12 17/17
29 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-12 17/17
30 nowa wersja trasy 2019-06-13 17/17/17
31 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-20 17/17/17
32 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-20 17/17/17
33 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-11 17/17/17
34 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-14 17/17/17
35 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-24 17/17/17
36 Halina Biziuk HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-24 17/17/17
37 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-30 17/17/17
38 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-30 17/17/17
39 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-30 17/17/17
40 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-19 17/17/17
41 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-18 17/17/17
42 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2020-03-08 17/17/17
43 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2020-03-08 17/17/17
44 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-05-03 16/17/17
45 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-19 08/14/17
46 Przemysław Witczak Warszawa 2020-08-29 17/17/17
47 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-09-09 16/17/17
48 Wacław Polcer Łódź 2020-09-10 17/17/17
49 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-21 14/16/17
50 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-21 14/16/17
51 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-21 14/16/17
52 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-21 14/16/17
53 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 17/17/17
54 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 17/17/17
55 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 17/17/17
56 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 17/17/17
57 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2021-01-09 17/17/17
58 Aleksandra Barzowska Rumia 2021-01-14 17/17/17
59 Aleksandra Sosnowska Rumia 2021-01-14 17/17/17
60 Nadia Sosnowska Rumia 2021-01-14 17/17/17
61 Oliwia Sosnowska Rumia 2021-01-14 17/17/17
62 Lena Sosnowska Rumia 2021-01-14 17/17/17
63 Katarzyna Klimowicz Gdańsk 2021-01-24 17/17/17
64 Piotr Babula Gdańsk 2021-01-24 17/17/17
65 Zofia Kowalska Wałcz 2021-02-02 17/17/17
66 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-02-02 17/17/17
67 Beata Bargiel Warszawa 2021-04-03 17/17/17
68 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-04-03 17/17/17
69 Monika Bargiel Warszawa 2021-04-03 17/17/17
70 Mateusz Bargiel Warszawa 2021-04-03 17/17/17
71 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-05-30 17/17/17
72 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-03 17/17/17
73 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-03 17/17/17
74 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-03 17/17/17
75 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-02-12 17/17
76 Irena Sokół Zaścianki 2022-04-23 17/17
77 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-04-23 17/17
78 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-04-23 17/17
79 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-06 17/17
80 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-06 17/17
81 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-22 17/17
82 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-22 17/17
83 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-12 17/17
84 Barbara Krzak Szczecin 2023-01-06 17/17
85 Piotr Krzak Szczecin 2023-01-06 17/17
86 Dorota Kamińska ŻabTeam Józefów 2023-03-03 17/17
87 Maciej Szczęśniak ŻabTeam Józefów 2023-03-03 17/17
88 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-24 17/17
89 Karolina Szczudło Warszawa SP 63 2023-04-09 17/17
90 Jagoda Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-04-30 17/17
91 Katarzyna Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-04-30 17/17
92 Sebastian Suchcicki KSJ LAS Gniewowo 2023-04-30 17/17
93 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-14 17/17
94 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-14 17/17
95 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-24 17/17
96 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-12-10 17/17
97 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-12-10 17/17
98 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 2024-01-26 17/17
99 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2024-02-24 17/17
100 Ewelina Walczyna Dowcipne Śmieszki 2024-03-17 17/17
101 Mateusz Ostrowski Dowcipne Śmieszki 2024-03-17 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies