partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Waldemar Jankowski Gdynia 2019-05-11 17/17
1 Rafał Grubba La Blamage 2019-05-11 17/17
2 Mateusz Malinowski La Blamage 2019-05-11 17/17
3 Katarzyna Pielecka La Blamage 2019-05-11 17/17
4 Monika Jaroszewska A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-11 17/17
5 Jędrzej Walczak A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-11 17/17
6 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-11 17/17
7 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-11 17/17
8 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-12 17/17
9 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-12 17/17
10 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-05-14 17/17
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-15 17/17
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-15 17/17
13 Tomasz Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-15 17/17
14 Aleksandra Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-15 17/17
15 Zofia Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-15 17/17
16 Michał Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-15 17/17
17 Ivan Zahrebeniuk Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/17
18 Wiktoria Trońko Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/17
19 Mateusz Kryszajtys Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/17
20 Erik Lapczyk Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/17
21 Dominik Ogonowski Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/17
22 Danuta Sosnowska Włóczykij/Rumia 2019-05-15 15/17
23 Piotr Woldrich Sopot 2019-05-17 4/17
24 Tomasz Rogacki Gdańsk 2019-05-17 14/17
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-11 17/17
26 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-11 17/17
27 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-20 17/17
28 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-20 17/17
29 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-11 17/17
30 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-14 17/17
31 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-09-01 17/17
32 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-09-01 17/17
33 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-09-01 17/17
34 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-17 17/17
35 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-14 17/17
36 Przemysław Witczak Warszawa 2019-10-20 17/17
37 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-17 16/17
38 Radosław Korniluk Warszawa 2019-11-23 17/17
39 Anna Korniluk Warszawa 2019-11-23 17/17
40 Jan Korniluk Warszawa 2019-11-23 17/17
41 Adam Korniluk Warszawa 2019-11-23 17/17
42 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-01-05 17/17
43 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-08 17/17
44 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-18 16/17
45 Krzysztof Paruch PTTK Wagonowcy/Świdnica 2020-08-18 16/17
46 Wacław Polcer Łódź 2020-09-09 17/17
47 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-09-11 15/17
48 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-09-12 17/17
49 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2020-09-12 17/17
50 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-20 15/17
51 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-20 15/17
52 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-20 15/17
53 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-20 15/17
54 Katarzyna Klimowicz Gdańsk 2020-11-08 17/17
55 Piotr Babula Gdańsk 2020-11-08 17/17
56 Aleksandra Barzowska Rumia 2021-01-11 17/17
57 Aleksandra Sosnowska Rumia 2021-01-11 17/17
58 Nadia Sosnowska Rumia 2021-01-11 17/17
59 Oliwia Sosnowska Rumia 2021-01-11 17/17
60 Lena Sosnowska Rumia 2021-01-11 17/17
61 Zofia Kowalska Wałcz 2021-02-02 17/17
62 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-02-02 17/17
63 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-09-05 17/17
64 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-10-30 17/17
65 Marek Koba Jaworzno 2021-10-30 17/17
66 Paweł Szubert Warszawa 2022-01-06 16/17
67 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-01-07 17/17
68 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
69 Olga Pechcin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
70 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
71 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
72 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
73 Wojtek Wronowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
74 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
75 Hanna Suchecka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
76 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
77 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
78 Kornelia Wojtasik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
79 Julia Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
80 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
81 Julianna Juszczak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
82 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
83 Filip Brandota Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
84 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
85 Izabela Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
86 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
87 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
88 Żaneta Kowalska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
89 Siestrzykowska Oliwia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
90 Jałocha Wiktoria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
91 Oliwia Lipinska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
92 Kożuchowska Magdalena Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
93 Braulinska Daria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
94 Bartnicka Weronika Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
95 Kesler Marta Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
96 Sokół Amelia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
97 Delegacz Emilia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
98 Sadoch Ola Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
99 Adamczyk Julia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
100 Marcel Kępka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
101 Marcel Siestrzykowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
102 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
103 Jakub Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
104 Sebastian Płochocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
105 Wojtek Kopka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 17/17
106 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-03-31 17/17
107 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-03-31 17/17
108 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-28 17/17
109 Magdalena Nowak Poznań 2022-07-03 17/17
110 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-06 17/17
111 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-06 17/17
112 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 17/17
113 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 17/17
114 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Speculanci 2022-11-01 17/17
115 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-01-20 17/17
116 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-01-20 17/17
117 Dorota Kamińska Żab Team 2023-03-05 17/17
118 Maciej Szczęśniak Żab Team 2023-03-05 17/17
119 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-08 17/17
120 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-06 17/17
121 Beata Bargiel Warszawa 2023-06-08 17/17
122 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-06-11 17/17
123 Małgorzata Merta Wrocław 2023-07-16 17/17
124 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-15 17/17
125 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-15 17/17
126 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-08 17/17
127 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-08 17/17
128 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-04-07 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies