partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-05-11 25/25
1 Mikołaj Ceynowa Leśniewo 2019-05-11 25/25
2 Bartek Pieper Leśniewo 2019-05-11 25/25
3 Tomasz Narloch Leśniewo 2019-05-11 25/25
4 Oskar Semmerling Leśniewo 2019-05-11 25/25
5 Szymon Witkowski Pionierzy/Gdańsk 2019-05-11 25/25
6 Kinga Cioban Pionierzy/Gdańsk 2019-05-12 25/25
7 Lena Ciapa Wejherowo 2019-05-12 25/25
8 Tadeusz Ciapa Wejherowo 2019-05-12 25/25
9 Katarzyna Dobosiewicz Wejherowo 2019-05-12 25/25
10 Monika Jaroszewska A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-12 24/25
11 Jędrzej Walczak A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-12 24/25
12 Anna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 25/25
13 Jacek Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 25/25
14 Justyna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 25/25
15 Robert Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 25/25
16 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-12 25/25
17 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-12 25/25
18 Lena Sosnowska Wędrołaki/Wejherowo 2019-05-12 25/25
19 Maciej Drozdowski Wędrołaki/Wejherowo 2019-05-12 25/25
20 Adam Kamiński Wędrołaki/Wejherowo 2019-05-12 25/25
21 Nadia Sosnowska Sosny/Wejherowo 2019-05-12 24/25
22 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-13 25/25
23 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-13 25/25
24 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-14 25/25
25 Tomasz Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-14 3/25
26 Aleksandra Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-14 3/25
27 Zofia Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-14 3/25
28 Michał Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-14 3/25
29 Dominik Welz Vestigia InO 2019-05-15 25/25
30 Ivan Zahrebeniuk Włóczykij/Rumia 2019-05-16 19/25
31 Danuta Sosnowska Włóczykij/Rumia 2019-05-16 18/25
32 Remigiusz Perdyła Włóczykij/Rumia 2019-05-16 18/25
33 Paulina Perdyła Włóczykij/Rumia 2019-05-16 17/25
34 Wiktoria Trońko Włóczykij/Rumia 2019-05-16 19/25
35 Dawid Świerczyński Włóczykij/Rumia 2019-05-16 17/25
36 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-17 25/25
37 Rafał Grubba Lara 2019-05-17 25/25
38 Iwona Grubba Lara 2019-05-17 25/25
39 Tomasz Rogacki Gdańsk 2019-05-18 25/25
40 Mariola Rogacka Gdańsk 2019-05-18 25/25
41 Mikołaj Rogacki Gdańsk 2019-05-18 25/25
42 Hubert Rogacki Gdańsk 2019-05-18 25/25
43 Szymon Rogacki Gdańsk 2019-05-18 25/25
44 Bartłomiej Rogacki Gdańsk 2019-05-18 25/25
45 Wojciech Rogacki Gdańsk 2019-05-18 25/25
46 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-11 25/25
47 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-11 25/25
48 Marek Klonowski Brodnica 2019-07-28 25/25
49 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-13 25/25
50 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 25/25
51 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 25/25
52 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 25/25
53 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-19 25/25
54 Przemysław Witczak Warszawa 2019-10-20 25/25
55 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-28 25/25
56 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-12-26 25/25
57 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-12-26 25/25
58 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-12-26 25/25
59 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-12-26 25/25
60 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2019-12-26 25/25
61 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-21 25/25
62 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-21 25/25
63 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-14 25/25
64 Grażyna Fudali Rumia 2020-07-14 25/25
65 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-17 24/25
66 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-08-17 24/25
67 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-08-17 24/25
68 Michał Szeliski Warszawa 2020-08-25 25/25
69 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-09-12 24/25
70 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-17 24/25
71 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-17 24/25
72 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-17 24/25
73 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-17 24/25
74 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-06-04 25/25
75 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-06-04 25/25
76 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-09-15 25/25
77 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-09-15 25/25
78 Roman Biegajski PTTK Iława/Bratian 2022-04-10 25/25
79 Krzysztof Truszczyński PTTK O/Iława 2022-04-10 25/25
80 Marzenna Kuca PTTK Iława 2022-04-10 25/25
81 Anna Stramowska Gdynia 2022-06-17 25/25
82 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-06-17 25/25
83 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 25/25
84 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 25/25
85 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2022-10-09 25/25
86 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-10-09 25/25
87 Filip Rekowski Speculanci/Wejherowo 2022-11-06 25/25
88 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-08 25/25
89 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-08 25/25
90 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-05 25/25
91 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-08 25/25
92 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-12 25/25
93 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-21 25/25
94 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2023-08-11 25/25
95 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-13 25/25
96 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-13 25/25
97 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-21 25/25
98 Jarosław Baryluk Lusina 2024-03-06 25/25
99 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-04-07 25/25
100 Sławomir Frynas Lublin 2024-04-07 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies