partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-05-11 22/22
1 Szymon Witkowski Pionierzy/Gdańsk 2019-05-11 21/22
2 Kinga Cioban Pionierzy/Gdańsk 2019-05-11 21/22
3 Mikołaj Ceynowa Leśniewo 2019-05-12 22/22
4 Kazimierz Ceynowa Leśniewo 2019-05-12 22/22
5 Teresa Ceynowa Leśniewo 2019-05-12 22/22
6 Wiktoria Ceynowa Leśniewo 2019-05-12 22/22
7 Adam Szymański Leśniewo 2019-05-12 22/22
8 Marzena Szymańska Leśniewo 2019-05-12 22/22
9 Patryk Szymański Leśniewo 2019-05-12 22/22
10 Maja Szymańska Leśniewo 2019-05-12 22/22
11 Monika Jaroszewska A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-12 22/22
12 Jędrzej Walczak A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-12 22/22
13 Anna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 22/22
14 Jacek Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 22/22
15 Justyna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 22/22
16 Robert Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-05-12 22/22
17 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-12 22/22
18 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-12 22/22
19 Tomasz Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-12 22/22
20 Aleksandra Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-12 22/22
21 Zofia Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-12 22/22
22 Michał Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-12 22/22
23 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-13 22/22
24 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-13 22/22
25 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-14 22/22
26 Urszula Schwan Wejherowo 2019-05-15 22/22
27 Lena Ciapa Wejherowo 2019-05-15 22/22
28 Tadeusz Ciapa Wejherowo 2019-05-15 22/22
29 Dominik Welz Vestigia InO 2019-05-15 22/22
30 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-16 22/22
31 Rafał Grubba Lara 2019-05-17 21/22
32 Iwona Grubba Lara 2019-05-17 21/22
33 Tomasz Rogacki Gdańsk 2019-05-18 22/22
34 Mariola Rogacka Gdańsk 2019-05-18 22/22
35 Mikołaj Rogacki Gdańsk 2019-05-18 22/22
36 Hubert Rogacki Gdańsk 2019-05-18 22/22
37 Szymon Rogacki Gdańsk 2019-05-18 22/22
38 Bartłomiej Rogacki Gdańsk 2019-05-18 22/22
39 Wojciech Rogacki Gdańsk 2019-05-18 22/22
40 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-11 22/22
41 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-11 22/22
42 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-13 22/22
43 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 22/22
44 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 22/22
45 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 22/22
46 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-19 22/22
47 Przemysław Witczak Warszawa 2019-10-20 22/22
48 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-28 22/22
49 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-03-01 22/22
50 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-03-01 22/22
51 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-03-01 22/22
52 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-21 22/22
53 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-21 22/22
54 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-14 22/22
55 Grażyna Fudali Rumia 2020-07-14 21/22
56 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-21 21/22
57 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-21 22/22
58 Jacek Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-21 22/22
59 Marta Drozdowska Wejherowo 2020-08-21 22/22
60 Tomasz Drozdowski Wejherowo 2020-08-21 22/22
61 Piotr Drozdowski Wejherowo 2020-08-21 22/22
62 Maciej Drozdowski Wejherowo 2020-08-21 22/22
63 Jan Drozdowski Wejherowo 2020-08-21 22/22
64 Michał Szeliski Warszawa 2020-08-25 20/22
65 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-09-12 22/22
66 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-06-04 22/22
67 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-06-04 22/22
68 Klementyna Żylińska 2021-07-30 22/22
69 Klara Żylińska 2021-07-30 22/22
70 Waldemar Żyliński 2021-07-30 22/22
71 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2021-07-30 22/22
72 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-09-15 22/22
73 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-09-16 22/22
74 Roman Biegajski PTTK Iława/Bratian 2022-04-10 22/22
75 Krzysztof Truszczyński O/PTTK Iława 2022-04-10 22/22
76 Marzenna Kuca PTTK O/Iława 2022-04-10 22/22
77 Anna Stramowska Gdynia 2022-06-17 22/22
78 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-06-17 22/22
79 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2022-10-09 22/22
80 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-10-09 22/22
81 Filip Rekowski Speculanci/Gdynia 2022-11-01 22/22
82 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-08 22/22
83 Arkaiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-08 22/22
84 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-05 22/22
85 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-08 22/22
86 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-12 22/22
87 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-13 22/22
88 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-13 22/22
89 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-23 22/22
90 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-04-07 21/21
91 Sławomir Frynas Lublin 2024-04-07 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies