partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Aleksandra Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-11 18/18
II Tomasz Waśko Idziemy/Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-05-11 18/18
1 Rafał Grubba La Blamage 2019-05-11 18/18
2 Mateusz Malinowski La Blamage 2019-05-11 18/18
3 Katarzyna Pielecka La Blamage 2019-05-11 18/18
4 Monika Jaroszewska A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-11 18/18
5 Jędrzej Walczak A my wkoło naokoło/Gdańsk 2019-05-11 18/18
6 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-12 18/18
7 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-05-12 18/18
8 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-14 18/18
9 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2019-05-15 18/18
10 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-05-15 18/18
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-15 18/18
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-05-15 18/18
13 Ivan Zahrebeniuk Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/18
14 Wiktoria Trońko Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/18
15 Mateusz Kryszajtys Włóczykij/Rumia 2019-05-15 12/18
16 Erik Lapczyk Włóczykij/Rumia 2019-05-15 12/18
17 Dominik Ogonowski Włóczykij/Rumia 2019-05-15 12/18
18 Danuta Sosnowska Włóczykij/Rumia 2019-05-15 14/18
19 Tomasz Rogacki Gdańsk 2019-05-17 18/18
20 Mikołaj Ceynowa Leśniewo 2019-05-17 18/18
21 Ola Praska Leśniewo 2019-05-17 18/18
22 Asia Łukawska Leśniewo 2019-05-17 18/18
23 Kuba Butowski ZSPiSSM 2019-05-25 18/18
24 Rozalia Kata ZSPiSSM 2019-05-25 18/18
25 Natalia Gruszczyńska ZSPiSSM 2019-05-25 18/18
26 Adam Skowroński ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
27 Radek Miszewski ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
28 Filip Marek ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
29 Michał Kaleta ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
30 Amelia Kata ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
31 Amanda Kister ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
32 Wiktoria Kister ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
33 Julia Skóra ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
34 Alicja Miszewska ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
35 Maja Jaśniewska-Narbut ZSPiSSM 2019-05-25 17/18
36 Agnieszka Gdaniec ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
37 Stanisław Gdaniec ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
38 Eryk Talaśka ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
39 Alan Rybka ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
40 Marcel Grau ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
41 Przemek Jereczek ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
42 Martyna Różyc ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
43 Franek Malinowski ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
44 Tymon Borowicz ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
45 Maddox Chyliński ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
46 Wiktoria Wądołowska ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
47 Marcelina Kaszuba ZSPiSSM 2019-05-25 16/18
48 Jakub Barwiński ZSPiSSM 2019-05-25 15/18
49 Oliwier Miller ZSPiSSM 2019-05-25 15/18
50 Magdalena Damaszk ZSPiSSM 2019-05-25 14/18
51 Sabina Szenbek ZSPiSSM 2019-05-25 14/18
52 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-12 18/18
53 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-12 18/18
54 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-11 18/18
55 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-31 18/18
56 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-31 18/18
57 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-14 17/18
58 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 18/18
59 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 18/18
60 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-31 18/18
61 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-17 18/18
62 Radosław Korniluk Warszawa 2019-11-24 8/18
63 Anna Korniluk Warszawa 2019-11-24 8/18
64 Jan Korniluk Warszawa 2019-11-24 8/18
65 Adam Korniluk Warszawa 2019-11-24 8/18
66 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-03-08 18/18
67 Przemysław Witczak Warszawa 2020-08-28 18/18
68 Wacław Polcer Łódź 2020-09-09 17/18
69 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-09-11 17/18
70 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-09-13 18/18
71 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-20 17/18
72 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-20 17/18
73 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-20 17/18
74 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-20 17/18
75 Katarzyna Klimowicz Mierzyn 2020-11-15 17/18
76 Piotr Babula Mierzyn 2020-11-15 17/18
77 Idalia Gorycka Zeberki/Tadzino 2021-02-28 18/18
78 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-02-28 18/18
79 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-02-28 18/18
80 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-02-28 18/18
81 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-02-28 18/18
82 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-05 18/18
83 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-05 18/18
84 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-05 18/18
85 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-10-30 18/18
86 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-01-22 18/18
87 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-02-06 18/18
88 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
89 Kamil Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
90 Filip Brandota Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
91 Izabela Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
92 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
93 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
94 Żaneta Kowalska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
95 Marcel Kępka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
96 Marcel Siestrzykowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
97 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
98 Jakub Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
99 Sebastian Płochocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
100 Wojtek Kopka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-10 18/18
101 Jadwiga Górska 7 Gdyńska Drużyna Harcerska "Wilki" 2022-04-01 18/18
102 Marek Lewańczyk 7 Gdyńska Drużyna Harcerska "Wilki" 2022-04-01 18/18
103 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-06 18/18
104 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-06 18/18
105 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 18/18
106 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 18/18
107 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 18/18
108 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 18/18
109 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-28 18/18
110 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-28 18/18
111 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 18/18
112 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 18/18
113 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-12 18/18
114 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-01-19 18/18
115 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-01-19 18/18
116 Joanna Józefowicz Łódź 2023-04-28 18/18
117 Mariusz Kaczmarek gdynia 2023-04-28 18/18
118 Tomasz Józefowicz Łódź 2023-04-28 18/18
119 Małgorzata Merta Wrocław 2023-07-26 18/18
120 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-15 18/18
121 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-15 18/18
122 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-04-07 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies