partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-05-02 22/22
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-26 22/22
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-05-26 22/22
3 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-03 18/22
4 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-03 18/22
5 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-03 18/22
6 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-03 18/22
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-13 22/22
8 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-13 22/22
9 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-10-28 22/22
10 Marianna Narkiewicz Warszawa 2019-10-28 22/22
11 Adam Korniluk Warszawa 2020-02-12 21/22
12 Anna Korniluk Warszawa 2020-02-12 21/22
13 Jan Korniluk Warszawa 2020-02-12 21/22
14 Radosław Korniluk Warszawa 2020-02-12 21/22
15 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-22 22/22
16 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2020-07-22 22/22
17 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2020-07-22 22/22
18 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-07-24 22/22
19 Beata Domin Bydgoszcz 2020-10-25 22/22
20 Tomasz Kułach Czerwienne 2020-10-25 22/22
21 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-10-25 22/22
22 Bartosz Pluciński Kraków 2020-11-29 22/22
23 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2021-05-09 22/22
24 Bartłomiej Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-17 22/22
25 Honorata Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-17 22/22
26 Izabela Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-17 22/22
27 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-17 22/22
28 Andrzej Pochopień Stryszawa 2021-10-20 22/22
29 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-11-21 22/22
30 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-11-21 22/22
31 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-11-22 22/22
32 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2022-06-16 22/22
33 Paulina Sobcza Lublin 2022-06-16 22/22
34 Sławomir Frynas Lublin 2022-06-16 22/22
35 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-16 22/22
36 Martyna Stypa Sandomierz 2022-07-24 22/22
37 Piotr Koziara Sandomierz 2022-07-24 22/22
38 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-10-16 22/22
39 Igor Baryluk Lusina 2022-10-16 22/22
40 Jarosław Baryluk Lusina 2022-10-16 22/22
41 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 22/22
42 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 22/22
43 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 22/22
44 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-03-03 21/22
45 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2023-03-03 21/22
46 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-03-03 21/22
47 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-03-03 21/22
48 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-04 22/22
49 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-05-18 22/22
50 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-11-04 22/22
51 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-12-16 22/22
52 Anna Kasperska Wieluń 2024-03-17 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies