partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-07-21 27/27
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-24 27/27
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-24 27/27
3 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-24 27/27
4 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-04-28 27/27
5 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-02 27/27
6 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-02 27/27
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-03 27/27
8 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2020-07-03 27/27
9 Roman Trocha Orientop Wrocław 2020-07-03 27/27
10 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2020-07-03 27/27
11 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-06 27/27
12 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-06 27/27
13 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 27/27
14 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 27/27
15 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-07-06 27/27
16 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 27/27
17 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-06 27/27
18 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-06 27/27
19 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2020-10-19 26/27
20 Marianna Narkiewicz Warszawa 2020-10-19 26/27
21 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-01-16 27/27
22 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-01-16 27/27
23 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-08-29 27/27
24 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-08-29 27/27
25 Martyna Stypa Sandomierz 2021-09-09 27/27
26 Piotr Koziara Sandomierz 2021-09-09 27/27
27 Artur Świderski Radzymin 2022-07-02 19/27
28 Ewa Świderska Radzymin 2022-07-02 19/27
29 Marysia Świderska Radzymin 2022-07-02 19/27
30 Mateusz Świderski Radzymin 2022-07-02 19/27
31 Małgosia Świderska Radzymin 2022-07-02 19/27
32 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-27 27/27
33 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-08 27/27
34 Paweł Starzyński Bemowo Orienteering Team 2022-12-08 27/27
35 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-01-08 27/27
36 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-06-04 27/27
37 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-06-04 27/27
38 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-29 27/27
39 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-29 27/27
40 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-01 27/27
41 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-01 27/27
42 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-07-28 27/27
43 Marek Koba Jaworzno 2024-03-17 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies