partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-07-01 18/18
1 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-08-10 18/18
2 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2019-08-10 18/18
3 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2019-08-10 18/18
4 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-11 18/18
5 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-11 18/18
6 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-11 18/18
7 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-08-11 18/18
8 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-11 18/18
9 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-08-23 18/18
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-09-07 18/18
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-09-07 18/18
12 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-08 18/18
13 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-14 14/18
14 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-14 14/18
15 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-14 14/18
16 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-14 14/18
17 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-11-03 18/18
18 Monika Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-11-03 18/18
19 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-27 18/18
20 Maciej Grzeszczak HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-27 18/18
21 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-02-20 18/18
22 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-02-20 18/18
23 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-02-20 18/18
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-13 16/18
25 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-13 16/18
26 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-06-14 18/18
27 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-06-14 18/18
28 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-06-14 18/18
29 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-27 18/18
30 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-07 18/18
31 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-07 18/18
32 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-24 18/18
33 Dominik Pruss Traperzy (SP. 2) Kłodzko 2021-07-29 18/18
34 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-17 18/18
35 Korniluk Adam Warszawa 2021-08-22 18/18
36 Korniluk Anna Warszawa 2021-08-22 18/18
37 Korniluk Jan Warszawa 2021-08-22 18/18
38 Korniluk Radosław Warszawa 2021-08-22 18/18
39 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-11 18/18
40 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2022-05-15 18/18
41 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2022-05-15 18/18
42 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-07-24 18/18
43 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-07-24 18/18
44 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-08-23 18/18
45 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2022-08-23 18/18
46 Anna Chmielewska Namysłów 2023-07-01 18/18
47 Paweł Chmielewski Namysłów 2023-07-01 18/18
48 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-08 18/18
49 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-09-29 18/18
50 Martyna Stypa Sandomierz 2024-03-14 18/18
51 Piotr Koziara Sandomierz 2024-03-14 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies