partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-08-13 20/20
II Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Konstancin Jeziorna 2019-08-13 20/20
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-15 20/20
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-17 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-17 20/20
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-08-17 20/20
5 Dariusz Mazurek & Rufi Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-08-18 20/20
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-08-21 20/20
7 Piotr Michałowski Warszawa 2019-08-21 20/20
8 Justyna Sacha Błędowo 2019-08-25 20/20
9 Tomasz Sacha Błędowo 2019-08-25 20/20
10 Leonard Sacha Błędowo 2019-08-25 20/20
11 Teodor Sacha Błędowo 2019-08-25 20/20
12 Antoni Górecki Błędowo 2019-08-25 20/20
13 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-09-06 20/20
14 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-09-06 20/20
15 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-09-14 20/20
16 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-09-14 20/20
17 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-09-14 20/20
18 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-05-02 20/20
19 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-05-02 20/20
20 Adam Krochmal Bemowo Orieteering Team 2020-05-11 20/20
21 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-06-10 20/20
22 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2020-09-06 19/20
23 Maciej Zawadzki Warszawa 2020-09-06 19/20
24 Marek Klonowski Brodnica 2020-12-15 20/20
25 Justyna Filipska Brodnica 2020-12-15 20/20
26 Hubert Klonowski Brodnica 2020-12-15 20/20
27 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-06-19 20/20
28 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-06-20 20/20
29 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2021-07-02 20/20
30 Agnieszka Szymczak Świdnik 2021-07-02 20/20
31 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-02 20/20
32 Jacek Szymczak Świdnik 2021-07-02 20/20
33 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-02 20/20
34 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-11 20/20
35 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-11 20/20
36 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-03-12 20/20
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-04-03 20/20
38 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2022-05-03 20/20
39 Przemysław Witczak Warszawa 2022-05-03 20/20
40 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2022-05-03 20/20
41 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2022-05-03 20/20
42 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-27 20/20
43 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-01 20/20
44 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-11-09 13/13
45 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-11-18 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies