partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-06-15 12/12
II Wiesław Drewniak   2019-06-15 12/12
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-08-16 12/12
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-08-16 12/12
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-11 12/12
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-11 12/12
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-11 12/12
6 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-27 12/12
7 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2019-10-27 12/12
8 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-02-15 12/12
9 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-15 12/12
10 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-15 12/12
11 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-02-15 8/12
12 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-02-15 8/12
13 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-15 8/12
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-11 12/12
15 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-11 12/12
16 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-01 12/12
17 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-01 12/12
18 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-01 12/12
19 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze 2020-08-21 12/12
20 Tomasz Łaski Klub InO Stowarzysze 2020-08-21 12/12
21 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-30 12/12
22 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-11-15 12/12
23 Martyna Nycek Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
24 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-15 12/12
25 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-11-15 12/12
26 Zuzanna Kupczyk Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
27 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-15 12/12
28 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-15 12/12
29 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-15 12/12
30 Sandra Matyszczyk Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
31 Angelika Matyszczyk Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
32 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
33 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2020-11-15 12/12
34 Amelia Jaskuła Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
35 Hanna Dębek Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
36 Adam Dębek PTTK Totutotam Świdnica 2020-11-15 12/12
37 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-02 12/12
38 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-08 12/12
39 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-08 12/12
40 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-05-08 12/12
41 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-08 12/12
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-30 12/12
43 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-14 12/12
44 Ewa Kurzawska Grrrusza 2021-08-14 12/12
45 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-22 12/12
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2024-01-30 12/12
47 Marek Koba Jaworzno 2024-02-16 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies