partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-10-11 15/15
II Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-10-11 15/15
1 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-19 15/15
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-26 15/15
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-26 15/15
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-11-01 15/15
5 Piotr Michałowski Warszawa 2019-11-01 15/15
6 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
7 Piotr Orlański HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
8 Ewa Orlańska HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
9 Piotr Gembarowski HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
10 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
11 Janusz Olbrycht HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
12 Tamara Krzysztoń HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
13 Dorota Zabost HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
14 Marek Radzikowski HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
15 Waldemar Pawelczuk HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
16 Tomasz Trojanowski HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
17 Margarita Jurczak HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
18 Michał Pawlak HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
19 Julia Gembarowska HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-01 15/15
20 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-12-31 15/15
21 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-05-16 15/15
22 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-05-16 15/15
23 Szymon Górka Warszawa 2021-05-23 15/15
24 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-05-29 15/15
25 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-16 15/15
26 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-16 15/15
27 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-11 15/15
28 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-11 15/15
29 Agata Maj Gdynia 2022-10-22 15/15
30 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-10-22 15/15
31 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-12-03 15/15
32 Ania Zaremba Ursynów 2022-12-03 15/15
33 Amelia Zalewska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
34 Cezary Gajcy 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
35 Damian Murach 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
36 Filip Olszewski 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
37 Igor Więsik 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
38 Jakub Gańko 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
39 Jakub Mazaj 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
40 Liliana Olszewska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
41 Magdalena Mossakowska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
42 Oliwia Rudnicka 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
43 Piotr Przybysz 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
44 Róża Trendak 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
45 Szymon Małaniak 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
46 Szymon Sołtys 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
47 Zuzanna Komor 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 15/15
48 Krzysztof Stańczyk MKT-K 2024-02-26 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies