partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Edyta Stężycka Żary 2019-08-22 16/16
II Elżbieta Łobacz-Bącal Żary 2019-08-22 16/16
1 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-10-05 16/16
2 Anna Nizioł Mierzyn 2019-10-05 16/16
3 Jan Nizioł Mierzyn 2019-10-05 16/16
4 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-10-05 16/16
5 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-13 16/16
6 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-13 16/16
7 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-03-01 16/16
8 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-01 16/16
9 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-01 16/16
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-03-14 16/16
11 Piotr Michałowski Warszawa 2020-03-14 16/16
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-06-27 16/16
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-06-27 16/16
14 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-18 16/16
15 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-18 16/16
16 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-26 16/16
17 Beata Grobelna Gdańsk 2020-08-10 16/16
18 Joanna Kuźba Rumia 2020-08-10 16/16
19 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-23 16/16
20 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-23 16/16
21 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-07 16/16
22 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-04-27 16/16
23 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-04-27 16/16
24 Agnieszka Osmelak Szczecin 2021-07-04 16/16
25 Leszek Osmelak Szczecin 2021-07-04 16/16
26 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2021-07-19 16/16
27 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-08-21 16/16
28 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-04-06 16/16
29 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-04-30 16/16
30 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-04-30 16/16
31 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2022-05-03 16/16
32 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2022-05-03 16/16
33 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-09 16/16
34 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-14 16/16
35 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-16 16/16
36 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2022-07-16 16/16
37 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-16 16/16
38 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-16 16/16
39 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-16 16/16
40 Filip Olejniczak Zielona Góra 2022-11-26 16/16
41 Joanna Olejniczak Zielona Góra 2022-11-26 16/16
42 Szymon Olejniczak Zielona Góra 2022-11-26 16/16
43 Zuzanna Olejniczak Zielona Góra 2022-11-26 16/16
44 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-28 16/16
45 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-28 16/16
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-21 16/16
47 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-04-27 16/16
48 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-04-27 16/16
49 Marek Koba Jaworzno 2023-10-13 16/16
50 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-16 16/16
51 Bogdan Stempkowski Lubań 2024-04-05 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies