partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Szawlińska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 2019-08-17 18/18
1 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-10-02 18/18
2 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-10-02 18/18
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-03-01 18/18
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-01 18/18
5 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-01 18/18
6 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-06-28 18/18
7 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-06-28 18/18
8 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-18 18/18
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-18 18/18
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-18 18/18
11 Beata Grobelna Gdańsk 2020-08-09 18/18
12 Joanna Kuźba Rumia 2020-08-09 18/18
13 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-28 18/18
14 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-04-10 18/18
15 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-04-10 18/18
16 Agnieszka Osmelak Szczecin 2021-07-07 18/18
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-08-12 18/18
18 Piotr Michałowski Warszawa 2021-08-12 18/18
19 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-01-16 18/18
20 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-05-02 18/18
21 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-05-02 18/18
22 Dagmara Nowak Zielona Góra 2022-06-04 18/18
23 Filip Olejniczak Zielona Góra 2022-06-04 18/18
24 Joanna Olejniczak Zielona Góra 2022-06-04 18/18
25 Szymon Olejniczak Zielona Góra 2022-06-04 18/18
26 Zuzanna Olejniczak Zielona Góra 2022-06-04 18/18
27 Anna Bednarek Bogdaniec 2022-06-19 18/18
28 Hania Bednarek Bogdaniec 2022-06-19 18/18
29 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-08 18/18
30 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-16 18/18
31 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-16 18/18
32 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-16 18/18
33 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-20 18/18
34 Beata Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-20 18/18
35 Ignacy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-20 18/18
36 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-20 18/18
37 Maciej Łukaszewicz Cisie 2022-07-20 18/18
38 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2022-07-20 18/18
39 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-07-24 18/18
40 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-07-24 18/18
41 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2022-08-22 18/18
42 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-08-22 18/18
43 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2022-09-04 18/18
44 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-26 18/18
45 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-26 18/18
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-21 18/18
47 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-07-16 18/18
48 Barbara Krzak Szczecin 2023-10-01 18/18
49 Piotr Krzak Szczecin 2023-10-01 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies