partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-07-01 22/22
II Paweł Maślanka Dzierżoniów 2019-07-01 22/22
III Paula Sznajderska Dzierżoniów 2019-07-01 22/22
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-09-12 22/22
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-15 22/22
3 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-15 22/22
4 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2019-09-22 22/22
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-22 22/22
6 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-09-22 22/22
7 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-08-01 22/22
8 Leszek Osmelak Szczecin 2020-08-01 22/22
9 Adam Dąbek Grębów 2020-08-21 18/22
10 Magdalena Dąbek Grębów 2020-08-21 18/22
11 Mirosław Dąbek Grębów 2020-08-21 18/22
12 Stanisław Dąbek Grębów 2020-08-21 18/22
13 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-09-15 22/22
14 Jacek Zdenicki KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2021-04-23 22/22
15 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-04-23 22/22
16 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2021-04-23 22/22
17 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-04-23 22/22
18 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-04-30 22/22
19 Beata Domin Bydgoszcz 2021-05-31 22/22
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-05-31 22/22
21 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-12-09 22/22
22 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-05-01 22/22
23 Aleksandra Waśko Klub InO "Stowarzysze" / Gdynia 2023-08-24 22/22
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/„Ursus" 2023-09-23 22/22
25 Anna Górecka KTM PTTK O/„Ursus" 2023-09-23 22/22
26 Ewa Sasowska Kraków 2024-02-21 21/21
27 Marek Sasowski Kraków 2024-02-21 21/21
28 Marta Sasowska Kraków 2024-02-21 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies