partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2019-09-04 19/19
1 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 19/19
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-09-15 19/19
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-10-06 19/19
4 Piotr Michałowski Warszawa 2019-10-06 19/19
5 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-10-25 19/19
6 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-10-28 19/19
7 Marianna Narkiewicz Warszawa 2019-10-28 19/19
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-01-25 19/19
9 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-20 17/19
10 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-05-23 19/19
11 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-23 19/19
12 Edward Fudro JEJ Police 2020-09-12 19/19
13 Beata Domin Bydgoszcz 2020-10-25 19/19
14 Tomasz Kułach Czerwienne 2020-10-25 19/19
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-10-25 19/19
16 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-11-06 19/19
17 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-11-06 19/19
18 Bartosz Pluciński Kraków 2020-12-06 19/19
19 Maciej Głów Kraków 2021-05-01 19/19
20 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2021-05-10 19/19
21 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 19/19
22 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-15 19/19
23 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-11-21 19/19
24 Andrzej Pochopień Stryszawa 2021-11-23 19/19
25 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-01-06 19/19
26 Igor Baryluk Lusina 2022-01-06 19/19
27 Jarosław Baryluk Lusina 2022-01-06 19/19
28 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-09 19/19
29 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-05 19/19
30 Paweł Kędzierski InO STOWARZYSZE / Warszawa 2022-07-07 19/19
31 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-14 19/19
32 Ewa Sasowska Kraków 2022-08-17 19/19
33 Marta Sasowska Kraków 2022-08-17 19/19
34 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-10-08 19/19
35 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-10-08 19/19
36 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-10-08 19/19
37 Leszek Adamski Warszawa 2022-11-24 19/19
38 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2023-01-14 19/19
39 Wiktoria Szewczyk Ustrzyki Dolne 2023-01-14 19/19
40 Bernadeta Tchoryk Kraków 2023-03-12 19/19
41 Jadwiga Żeberska Wrocław 2023-03-24 19/19
42 Marian Żeberski Wrocław 2023-03-24 19/19
43 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-04-09 19/19
44 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-09 19/19
45 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-04-09 19/19
46 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-05-03 19/19
47 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-05-03 19/19
48 Adam Ratyński Warszawa 2023-05-14 19/19
49 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-05-14 19/19
50 Szymon Kapuściński Warszawa 2023-05-14 19/19
51 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-20 19/19
52 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-20 19/19
53 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 19/19
54 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 19/19
55 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-29 19/19
56 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-21 19/19
57 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-21 19/19
58 Ewa Kowalska-Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-19 19/19
59 Jarosław Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-19 19/19
60 Małgorzata Hupko Xenomorfy / Wola Paprotnia 2023-08-19 19/19
61 Michał Krygier Warszawa 2023-08-20 19/19
62 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-09-05 19/19
63 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-19 19/19
64 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 19/19
65 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 19/19
66 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 19/19
67 Wojciech Drozda Warszawa 2023-11-26 19/19
68 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-17 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies