partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-09-15 14/14
1 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-15 14/14
2 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-15 14/14
3 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-15 14/14
4 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-15 14/14
5 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 14/14
6 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2019-09-24 14/14
7 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 14/14
8 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 14/14
9 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-09-28 14/14
10 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2019-10-10 13/14
11 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2019-10-11 12/14
12 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2019-10-11 14/14
13 Tomasz Paszek North Team/Barnisław 2019-10-11 14/14
14 Mateusz Paszek North Team/Barnisław 2019-10-11 14/14
15 Jacek Mikicin North Team/Bobolin 2019-10-11 14/14
16 Kajetan Mikicin North Team/Bobolin 2019-10-11 14/14
17 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-14 14/14
18 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-14 14/14
19 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-26 14/14
20 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-10-26 14/14
21 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 14/14
22 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 14/14
23 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 14/14
24 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2019-11-09 14/14
25 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-10 14/14
26 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-10 14/14
27 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-10 14/14
28 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-10 14/14
29 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-10 14/14
30 Piotr Wieczorek HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-10 14/14
31 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-11-10 14/14
32 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-11-11 14/14
33 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-11-11 14/14
34 Paweł Matiaszek ToTuToTam/Świdnica 2019-11-20 14/14
35 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-12-01 14/14
36 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2019-12-01 14/14
37 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-02-08 14/14
38 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-02-08 14/14
39 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-12 14/14
40 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-02-17 14/14
41 Wojciech Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 14/14
42 Honorata Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 14/14
43 Bartłomiej Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 14/14
44 Izabela Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 14/14
45 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-13 14/14
46 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-13 14/14
47 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-24 14/14
48 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-29 14/14
49 Anna Chmielewska Namysłów 2020-08-26 14/14
50 Olga Chmielewska Namysłów 2020-08-26 14/14
51 Julia Chmielewska Namysłów 2020-08-26 14/14
52 Hanna Chmielewska Namysłów 2020-08-26 14/14
53 Paweł Chmielewski Namysłów 2020-08-26 14/14
54 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-27 14/14
55 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-04 14/14
56 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-13 14/14
57 Szymon Piętek ToTuToTam Świdnica 2020-10-15 14/14
58 Dominik Wojtysiak ToTuToTam Świdnica 2020-11-15 14/14
59 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-05 14/14
60 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-05 14/14
61 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-03-06 14/14
62 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-03-06 14/14
63 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-09 14/14
64 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-09 14/14
65 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-05-09 14/14
66 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-09 14/14
67 Marek Koba Jaworzno 2021-05-21 14/14
68 Marcelina Pietras Jaworzno 2021-05-22 14/14
69 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-28 14/14
70 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-17 14/14
71 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-17 14/14
72 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-17 14/14
73 Korniluk Adam Warszawa 2021-08-20 14/14
74 Korniluk Anna Warszawa 2021-08-20 14/14
75 Korniluk Jan Warszawa 2021-08-20 14/14
76 Korniluk Radosław Warszawa 2021-08-20 14/14
77 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2021-08-21 14/14
78 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-08-21 14/14
79 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-21 14/14
80 Jan Wojewodzic ToTuToTam Świdnica 2021-10-02 14/14
81 Anna Bednarek Bogdaniec 2021-11-14 14/14
82 Hanna Bednarek Bogdaniec 2021-11-14 14/14
83 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-01-06 14/14
84 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
85 Beata Olender KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
86 Dariusz Olender KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
87 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
88 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
89 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
90 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
91 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
92 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
93 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 14/14
94 Franciszek Stolarczyk To Tu To Tam Świdnica 2022-03-08 14/14
95 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-07-04 14/14
96 Leszek Osmelak Szczecin 2022-07-04 14/14
97 Anna Głowacka Niesporczaki 2022-08-14 14/14
98 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2022-08-14 14/14
99 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 14/14
100 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 14/14
101 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 14/14
102 Zofia Żywirska To tu to tam / Świdnica 2022-11-12 14/14
103 Dariusz Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 14/14
104 Michał Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 14/14
105 Weronika Kaczor Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 14/14
106 Zofia Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 14/14
107 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-02-04 14/14
108 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-02-05 14/14
109 Jarosław Baryluk Lusina 2023-02-05 14/14
110 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-06-09 14/14
111 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-06-24 14/14
112 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-23 14/14
113 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-23 14/14
114 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-09-30 14/14
115 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-06 14/14
116 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-06 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies