partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-09-15 15/15
1 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 15/15
2 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2019-09-24 15/15
3 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 15/15
4 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 15/15
5 Paweł Matiaszek ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
6 Zuzanna Kupczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
7 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
8 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
9 Martyna Necek ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
10 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
11 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
12 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
13 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
14 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-14 15/15
15 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-14 15/15
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-26 15/15
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-10-26 15/15
18 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 15/15
19 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 15/15
20 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 15/15
21 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2019-11-09 15/15
22 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-10 15/15
23 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-10 15/15
24 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-10 15/15
25 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-10 15/15
26 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-10 14/15
27 Piotr Wieczorek HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-10 14/15
28 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-11-10 13/15
29 Tomasz Paszek North Team/Barnisław 2019-11-10 14/15
30 Mateusz Paszek North Team/Barnisław 2019-11-10 14/15
31 Jacek Mikicin North Team/Bobolin 2019-11-10 14/15
32 Kajetan Mikicin North Team/Bobolin 2019-11-10 14/15
33 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-11-11 15/15
34 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-11-11 15/15
35 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-12-01 15/15
36 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2019-12-01 15/15
37 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-01-23 14/15
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-01-23 14/15
39 Anna Nizioł Mierzyn 2020-01-23 14/15
40 Jan Nizioł Mierzyn 2020-01-23 14/15
41 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-02-08 15/15
42 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-02-08 15/15
43 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-12 15/15
44 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-02-17 15/15
45 Wojciech Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
46 Honorata Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
47 Bartłomiej Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
48 Izabela Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
49 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-10 15/15
50 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-03-10 15/15
51 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-13 15/15
52 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-13 15/15
53 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-24 15/15
54 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-29 15/15
55 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-27 15/15
56 Adam Dębek To Tu To Tam/Świdnica 2020-09-25 15/15
57 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-04 15/15
58 Szymon Piętek ToTuToTam Świdnica 2020-10-09 15/15
59 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-15 15/15
60 Dominik Wojtysiak ToTuToTam Świdnica 2020-11-14 15/15
61 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-05 15/15
62 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-05 15/15
63 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-03-06 15/15
64 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-03-06 15/15
65 Zofia Trubisz PTSM Luban 2021-05-09 15/15
66 Krystyna Sławinska PTSM Lubań 2021-05-09 15/15
67 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-09 15/15
68 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-09 15/15
69 Marek Koba Jaworzno 2021-05-21 15/15
70 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-17 15/15
71 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-17 15/15
72 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-17 15/15
73 Korniluk Adam Warszawa 2021-08-20 15/15
74 Korniluk Anna Warszawa 2021-08-20 15/15
75 Korniluk Jan Warszawa 2021-08-20 15/15
76 Korniluk Radosław Warszawa 2021-08-20 15/15
77 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2021-08-21 15/15
78 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-08-21 15/15
79 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-21 15/15
80 Klara Wojewodzic ToTuToTam Świdnica 2021-09-18 15/15
81 Jan Wojewodzic ToTuToTam Świdnica 2021-09-18 15/15
82 Anna Bednarek Bogdaniec 2021-11-14 15/15
83 Hanna Bednarek Bogdaniec 2021-11-14 15/15
84 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-01-06 15/15
85 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 15/15
86 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 15/15
87 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-02 15/15
88 Beata Olender KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-19 15/15
89 Dariusz Olender KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-19 15/15
90 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-19 15/15
91 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-19 15/15
92 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-19 15/15
93 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-19 15/15
94 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-19 15/15
95 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-07-05 15/15
96 Leszek Osmelak Szczecin 2022-07-05 15/15
97 Anna Głowacka Niesporczaki 2022-08-14 15/15
98 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2022-08-14 15/15
99 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-13 15/15
100 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-13 15/15
101 Anna Bukowska Pszczoły i Trutnie/ Świdnica 2022-10-16 15/15
102 Karolina Bukowska ToTuToTam/ Świdnica 2022-10-16 15/15
103 Zosia Bukowska ToTuToTam/ Świdnica 2022-10-16 15/15
104 Zofia Żywirska ToTuToTam Świdnica 2022-10-23 15/15
105 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 15/15
106 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 15/15
107 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 15/15
108 Dariusz Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 15/15
109 Michał Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 15/15
110 Weronika Kaczor Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 15/15
111 Zofia Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 15/15
112 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-02-04 15/15
113 Agata Rajewicz Wrocław 2023-02-21 15/15
114 Bartosz Rajewicz Wrocław 2023-02-21 15/15
115 Daria Rajewicz Wrocław 2023-02-21 15/15
116 Jan Rajewicz Wrocław 2023-02-21 15/15
117 Jędrzej Rajewicz Wrocław 2023-02-21 15/15
118 Małgorzata Rajewicz Wrocław 2023-02-21 15/15
119 Natalia Rajewicz Wrocław 2023-02-21 15/15
120 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-06-09 15/15
121 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-06-24 15/15
122 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-23 15/15
123 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-23 15/15
124 Gabriel Bobkiewicz - Perez ToTuToTam Świdnica 2023-09-24 15/15
125 Marcel Bobkiewicz - Perez ToTuToTam Świdnica 2023-09-24 15/15
126 Tymoteusz Gruszczyński ToTuToTam Świdnica 2023-09-24 15/15
127 Wojciech Kula ToTuToTam Świdnica 2023-09-24 15/15
128 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-09-30 15/15
129 Fraciszek Bielański ToTuToTam Świdnica 2023-10-01 15/15
130 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-06 15/15
131 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-06 15/15
132 Marek Scheer Świdnica 2024-03-08 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies