partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-09-15 27/27
II Paweł Maślanka   2019-09-15 27/27
1 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2019-09-29 27/27
2 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-29 27/27
3 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-29 27/27
4 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2019-11-03 27/27
5 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2019-11-03 27/27
6 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-11-03 27/27
7 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-08 27/27
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 27/27
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 27/27
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 27/27
11 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-09 27/27
12 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-09 27/27
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-11-11 27/27
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-11-11 27/27
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-11-30 27/27
16 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2019-11-30 27/27
17 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2019-11-30 27/27
18 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2019-11-30 26/27
19 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-01-05 27/27
20 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-01-05 27/27
21 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-08 27/27
22 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-08 27/27
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-11 27/27
24 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-11 27/27
25 Anna Lang Szczecin 2020-07-15 27/27
26 Daniel Halicki Szczecin 2020-07-15 27/27
27 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-07-28 27/27
28 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 27/27
29 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 27/27
30 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-28 27/27
31 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-16 27/27
32 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-10-17 27/27
33 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-11-17 27/27
34 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2020-11-17 27/27
35 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-08 27/27
36 Henryk Sławiński PTSM Luban 2021-05-08 27/27
37 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-05-08 27/27
38 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-08 27/27
39 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-05-21 27/27
40 Korniluk Adam Warszawa 2021-08-21 27/27
41 Korniluk Anna Warszawa 2021-08-21 27/27
42 Korniluk Jan Warszawa 2021-08-21 27/27
43 Korniluk Radosław Warszawa 2021-08-21 27/27
44 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-22 27/27
45 Alicja Pospieszała Mierzyn 2022-03-02 27/27
46 Anna Nizioł Mierzyn 2022-03-02 27/27
47 Jan Nizioł Mierzyn 2022-03-02 27/27
48 Marek Pospieszała Mierzyn 2022-03-02 27/27
49 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-05-01 27/27
50 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2022-05-01 27/27
51 Zdzisław Orlik Jelenia Góra 2022-06-10 27/27
52 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-06-13 27/27
53 Weronika Głąb Lublin 2022-06-13 27/27
54 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2022-06-30 27/27
55 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-11 27/27
56 Anna Natusiewicz Klub Ino Stowarzysze 2022-08-14 26/26
57 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2022-08-14 26/26
58 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-14 27/27
59 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-14 27/27
60 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 27/27
61 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 27/27
62 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 27/27
63 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 27/27
64 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2022-11-20 27/27
65 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 27/27
66 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 27/27
67 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2022-11-20 27/27
68 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 27/27
69 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-11-20 27/27
70 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-11-20 27/27
71 Klara Wojewodzic To tu to tam Świdnica 2022-12-06 27/27
72 Karolina Bukowska ToTuToTam/ Świdnica 2022-12-07 27/27
73 Zosia Bukowska ToTuToTam/ Świdnica 2022-12-07 27/27
74 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-02-18 27/27
75 Wacław Polcer ŁÓDZ 2023-04-14 27/27
76 Mirosława Firmowska-Milewska Oddział Łódź-Polesie w Łodzi 2023-04-29 27/27
77 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2023-04-30 27/27
78 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2023-04-30 27/27
79 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2023-04-30 27/27
80 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-06-28 27/27
81 Adam Dębek To Tu To Tam 2023-07-02 27/27
82 Hanna Dębek To Tu To Tam 2023-07-02 27/27
83 Ewa Sasowska Kraków 2023-07-03 27/27
84 Marek Sasowski Kraków 2023-07-03 27/27
85 Marta Sasowska Kraków 2023-07-03 27/27
86 Jadwiga Żeberska Wrocław 2023-10-24 27/27
87 Marian Żeberski Wrocław 2023-10-24 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies