partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-10-01 24/24
II Piotr Michałowski Warszawa 2019-10-01 24/24
1 Dariusz Mazurek & Rufi Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-10-06 24/24
2 Sławomir Otap Warszawa 2019-10-07 23/24
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-09 24/24
4 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-10 24/24
5 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-12 24/24
6 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-12 24/24
7 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-02 24/24
8 Wojciech Drozda Warszawa 2019-11-03 24/24
9 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-11-22 24/24
10 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-11-22 24/24
11 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-12-28 24/24
12 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-01-10 24/24
13 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2020-01-10 24/24
14 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-01-12 21/24
15 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-01-12 21/24
16 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-26 24/24
17 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-26 24/24
18 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-26 24/24
19 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-01-26 24/24
20 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-07 24/24
21 Agata Młotek Warszawa 2020-03-07 24/24
22 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-03-16 22/24
23 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-17 24/24
24 Piotr Gębarowski MoPI.Team/Warszawa 2020-05-27 23/24
25 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2020-06-14 24/24
26 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2020-06-14 24/24
27 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-08-17 24/24
28 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-08-17 24/24
29 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-09-28 24/24
30 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-09-28 24/24
31 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-16 24/24
32 Paweł Szubert Warszawa 2021-04-22 24/24
33 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-27 24/24
34 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-27 24/24
35 Anna Matz Warszawa 2021-08-15 23/23
36 Wojciech Matz Warszawa 2021-08-15 23/23
37 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-03-15 24/24
38 Kamila Kotowicz Warszawa 2022-06-06 23/23
39 Paweł Starzyński Warszawa 2022-06-06 23/23
40 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-16 24/24
41 Artur Woszak Warszawa 2022-10-16 24/24
42 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-16 24/24
43 Małgorzata Załubiniak Warszawa 2022-10-16 24/24
44 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-11-05 24/24
45 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-10 24/24
46 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-04-12 21/21
47 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-04-12 21/21
48 Beata Bigos Poniatowa 2023-04-23 24/24
49 Robert Bigos Poniatowa 2023-04-23 24/24
50 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-06-08 23/23
51 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-06-10 24/24
52 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-06-10 24/24
53 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-07-14 24/24
54 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-09-17 24/24
55 Ania Zaremba Ursynów 2023-09-17 24/24
56 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-17 24/24
57 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-17 24/24
58 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-10 23/23
59 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2024-02-03 24/24
60 Michał Stępniak Kotki Dorotki / KInO Stowarzysze 2024-04-13 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies