partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-08-15 16/16
Z Wersja 1/X/19 2019-08-15 16/16
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-31 16/16
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-13 16/16
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-13 16/16
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-10-13 16/16
5 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-10-20 16/16
6 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-10-20 16/16
7 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-10-20 16/16
8 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-22 16/16
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-10-22 16/16
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-10-26 16/16
11 Piotr Michałowski Warszawa 2019-10-26 16/16
12 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-11-03 16/16
13 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-11-03 16/16
14 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 16/16
15 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 16/16
16 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 16/16
17 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 16/16
18 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 16/16
19 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 16/16
20 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 16/16
21 Krzysztof Zarański Zaran 2019-12-07 16/16
22 Piotr Zarański Zaran 2019-12-07 16/16
23 Jan Zarański Zaran 2019-12-07 16/16
24 Elżbieta Zarańska Zaran 2019-12-07 16/16
25 Adam Musiejko Józefów 2019-12-07 16/16
26 Leszek Stankiewicz Józefów 2019-12-07 16/16
27 Tomasz Smoliński Warszawa 2019-12-07 16/16
28 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-02-19 16/16
29 Marcin Żołek Józefów k. Otwocka 2020-05-03 16/16
30 Piotr Gradowski Warszawa 2020-05-30 15/16
31 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-07-26 16/16
32 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-15 14/16
33 Jacek Piekarski Brwinów 2020-08-16 16/16
34 Paweł Rozwadowski Brwinów 2020-08-16 16/16
35 Paweł Szubert Warszawa 2020-08-21 16/16
36 Konrad Markowski Warszawa 2020-08-22 15/16
37 Katarzyna Markowska Warszawa 2020-08-22 15/16
38 Szymon Markowski Warszawa 2020-08-22 15/16
39 Dawid Markowski Warszawa 2020-08-22 15/16
40 Julia Markowska Warszawa 2020-08-22 15/16
41 Andrzej Ruszkiewicz Międzyrzecze Górne 2020-10-08 16/16
42 Agata Młotek Warszawa 2020-10-11 16/16
43 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-10-16 16/16
44 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-10-16 16/16
45 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-11-08 16/16
46 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-11-08 16/16
47 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-11-08 16/16
48 Przemysław Witczak Warszawa 2021-05-21 16/16
49 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2021-08-22 16/16
50 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-09-13 16/16
51 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-09-13 16/16
52 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-23 16/16
53 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-11-07 16/16
54 Damian Gozdera TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-12 16/16
55 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-12 16/16
56 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-12 16/16
57 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-12 16/16
58 Szymon Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-12 16/16
59 Wiktoria Woźniak TKPZ w Brzeźnicy 2021-11-12 16/16
60 Przemysław Nowak Poznań 2021-11-26 16/16
61 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-15 16/16
62 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-29 16/16
Z Wersja 15/M/19 2022-08-15 16/16
63 Szymon Górka Warszawa 2023-03-04 16/16
64 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-06-06 16/16
65 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-06-15 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies