partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-10-18 20/20
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-10-19 20/20
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 20/20
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 20/20
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
6 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
7 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
8 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
9 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-10-19 20/20
10 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-10-19 20/20
11 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2019-10-20 19/20
12 Sławomir Frynas Lublin 2019-10-20 20/20
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-11-02 20/20
14 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-11-08 20/20
15 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-11-08 20/20
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-11-19 20/20
17 Piotr Michałowski Warszawa 2019-11-19 20/20
18 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-26 20/20
19 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-26 20/20
20 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-26 20/20
21 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
22 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
23 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
24 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
25 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
26 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
27 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
28 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
29 Laura Łączyńska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
30 Maciej Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
31 Michał Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
32 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-01-06 20/20
33 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-01-06 20/20
34 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-01-06 20/20
35 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-08-06 20/20
36 Marek Klonowski Brodnica 2020-08-12 20/20
37 Martyna Stypa Sandomierz 2021-04-18 20/20
38 Piotr Koziara Sandomierz 2021-04-18 20/20
39 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-09 20/20
40 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-08 20/20
41 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-10-17 20/20
42 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-17 20/20
43 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-03-26 20/20
44 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 20/20
45 Alicja Pokraka Poniatowa 2023-05-10 20/20
46 Michał Pokraka Poniatowa 2023-05-10 20/20
47 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-09-03 20/20
48 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-27 20/20
49 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-10-27 20/20
50 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2023-12-31 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies