partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Tadeusz Sławiński Lubań 2019-08-15 20/20
1 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-16 18/20
2 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-16 18/20
3 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-16 18/20
4 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-16 18/20
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-12 20/20
6 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2019-10-12 20/20
7 Ziemowit Wójcik Orientop Wrocław 2019-10-12 20/20
8 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2019-10-12 20/20
9 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2019-10-12 20/20
10 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-01-25 20/20
11 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-01-25 20/20
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-02-21 20/20
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-05-24 20/20
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-05-24 20/20
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-11 20/20
16 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-11 20/20
17 Beata Bargiel Warszawa 2020-07-16 20/20
18 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-07-16 20/20
19 Ala Tomankiewicz Warszawa 2020-07-16 20/20
20 Krzysztof Kondziora Warszawa 2020-07-16 20/20
21 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-20 20/20
22 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-20 20/20
23 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2020-12-04 20/20
24 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-22 20/20
25 Janek Łój rodzina Łój 2021-05-30 20/20
26 Wojtek Łój rodzina Łój 2021-05-30 20/20
27 Bartek Łój rodzina Łój 2021-05-30 20/20
28 Natalia Łój rodzina Łój 2021-05-30 20/20
29 Marika Rosołek PTSM Lubań 2021-06-24 20/20
30 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-25 20/20
31 Agata Powierza-Goś PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
32 Bogban Stempkowski PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
33 Bogusława Żybort PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
34 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
35 Marika Rosłonek PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
36 Radosław Goś PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
37 Urszula Grabczyk-Stempkowska PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
38 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-03 20/20
39 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-28 20/20
40 Jakub Kuźba Rumia 2021-07-28 20/20
41 Joanna Kuźba Rumia 2021-07-28 20/20
42 Justyna Kuźba Rumia 2021-07-28 20/20
43 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-08-29 20/20
44 Krzysztof Król Koło PTTK 35 Lubań- Lwówek śląski 2021-09-04 20/20
45 Wojciech Król PTSM Lubań- Dębowy Gaj 2021-09-04 20/20
46 Patrycja Drągiewicz PTSM Lubań 2021-09-16 20/20
47 Anastazja Drągiewicz PTSM Lubań 2021-09-16 20/20
48 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-09-16 20/20
49 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2021-10-01 20/20
50 Joanna Misiek Lubań 2021-10-17 20/20
51 Waldemar Misiek Lubań 2021-10-17 20/20
52 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-10-27 20/20
53 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-02 20/20
54 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-12-16 20/20
55 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2022-01-29 20/20
56 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2022-01-29 20/20
57 Bogdan Stempkowski PTSM LUBAŃ / Lubań 2022-03-22 20/20
58 Jadwiga Bystrykowska Bogatynia 2022-04-02 20/20
59 Wiesława Cenian Jelenia Góra 2022-04-02 20/20
60 Zdzisław Orlik Jelenia Góra 2022-04-02 20/20
61 Jakub Podgruszewski Międzychód 2022-05-03 20/20
62 Lena Podgruszewska Międzychód 2022-05-03 20/20
63 Małgorzata Woźniak Międzychód 2022-05-03 20/20
64 Paweł Podgruszewski Międzychód 2022-05-03 20/20
65 Bogdan Tymiński Leśna 2022-07-05 20/20
66 Kacper Tymiński Leśna 2022-07-05 20/20
67 Karina Tymińska Leśna 2022-07-05 20/20
68 Marta Tymińska Leśna 2022-07-05 20/20
69 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-11 20/20
70 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-08-17 19/19
71 Barbara Pater PTSM Lubań 2022-08-24 20/20
72 Helena Kocniowska Lubań 2022-08-24 20/20
73 Irena Tomaszewicz Lubań 2022-08-24 20/20
74 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2022-08-24 20/20
75 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-08-24 20/20
76 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-08-24 20/20
77 Monika Czerwonka PTSM Lubań 2022-08-31 19/20
78 Teresa Rutkowska PTSM Lubań 2022-08-31 19/20
79 Władysław Mleczak Lubań 2022-09-20 20/20
80 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-10-26 20/20
81 Izabela Kurec-Kuźniar Gryfów Śląski 2022-11-12 20/20
82 Mateusz Kuźniar Gryfów Śląski 2022-11-12 20/20
83 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 20/20
84 Halina Terenda PTSM Lubań 2023-05-12 20/20
85 Barbara Adamczyk PTSM Lubań 2023-09-23 20/20
86 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-12-16 20/20
87 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-12-16 20/20
88 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-12-16 20/20
89 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-09 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies