partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-10-01 20/20
1 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2019-11-03 20/20
2 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2019-11-03 20/20
3 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-11-03 20/20
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-10 20/20
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-10 20/20
6 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-10 20/20
7 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-11 20/20
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-11-11 20/20
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-11-11 20/20
10 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-01-26 20/20
11 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-01-26 20/20
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-09 20/20
13 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-09 20/20
14 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2020-02-09 20/20
15 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-02-15 20/20
16 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-15 20/20
17 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-15 20/20
18 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-02-20 19/20
19 Zuzanna Kupczyk ToTuToTam/Świdnica 2020-02-20 19/20
20 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2020-02-20 19/20
21 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-02-20 20/20
22 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-20 20/20
23 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-20 20/20
24 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-08 20/20
25 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-08 20/20
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-11 18/20
27 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-11 18/20
28 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-28 20/20
29 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-09-19 20/20
30 Sandra Matyszczyk Totutotam Świdnica 2020-12-15 20/20
31 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-12-15 20/20
32 Angelika Borońska Totutotam Świdnica 2020-12-15 20/20
33 Zofia Malczyk Totutotam Świdnica 2020-12-15 20/20
34 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-02 20/20
35 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-08 20/20
36 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-05-08 20/20
37 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-08 19/20
38 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-08 20/20
39 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-16 20/20
40 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-16 20/20
41 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-22 20/20
42 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-10 20/20
43 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-05-02 20/20
44 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2022-05-02 20/20
45 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-11 20/20
46 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2022-11-19 20/20
47 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2022-11-19 20/20
48 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-11-19 20/20
49 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-11-19 20/20
50 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-11-19 20/20
51 Weronika Kaczor Złoty Plecak Wałbrzych 2022-11-19 20/20
52 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 20/20
53 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 20/20
54 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 20/20
55 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2022-11-20 20/20
56 Dariusz Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 20/20
57 Michał Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 20/20
58 Zofia Brzozowiec Złoty Plecak Wałbrzych 2022-12-26 20/20
59 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-05 20/20
60 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-05-03 20/20
61 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2023-05-03 20/20
62 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-14 20/20
63 Marek Koba Jaworzno 2023-11-25 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies