partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-10-21 28/28
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-09 28/28
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-10 28/28
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-10 28/28
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-10 28/28
5 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2019-11-10 28/28
6 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-11-10 28/28
7 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-11-10 28/28
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-12-29 28/28
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-12-29 28/28
10 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-12-29 28/28
11 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2019-12-29 28/28
12 Marta Ligienza Orientop Wrocław 2019-12-29 28/28
13 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2019-12-29 28/28
14 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-01-02 27/28
15 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-01-02 27/28
16 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-01-02 27/28
17 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-02-22 28/28
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-13 28/28
19 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-13 28/28
20 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-30 28/28
21 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-08-06 28/28
22 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-15 28/28
23 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-15 28/28
24 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-09-06 28/28
25 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-09-06 28/28
26 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-12-27 28/28
27 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/ Świdnica 2020-12-27 28/28
28 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-05-29 28/28
29 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-05-29 28/28
30 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-22 28/28
31 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-08-22 27/28
32 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-08-22 27/28
33 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-08-22 27/28
34 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-08-22 24/28
35 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-12 28/28
36 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 28/28
37 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 28/28
38 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-13 28/28
39 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-06-03 28/28
40 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-07-14 28/28
41 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-07-14 28/28
42 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-23 28/28
43 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-23 28/28
44 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-13 28/28
45 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-12-31 28/28
46 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-12-31 28/28
47 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-16 28/28
48 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-16 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies