partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-11-09 17/17
II Dariusz Rybacki Rumia 2019-11-09 17/17
1 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-11-15 17/17
2 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2019-11-15 17/17
3 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-11-16 16/17
4 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-11-16 16/17
5 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-11-16 16/17
6 Hanna Jarosz Szkoła Podstawowa nr 50/Gdańsk 2019-11-16 15/17
7 Julia Marynowska Szkoła Podstawowa nr 50/Gdańsk 2019-11-16 15/17
8 Jan Romel-Czarnowski Szkoła Podstawowa nr 50/Gdańsk 2019-11-16 15/17
9 Zuzanna Romel-Czarnowska Szkoła Podstawowa nr 50/Gdańsk 2019-11-16 15/17
10 Wiktoria Witkowska Szkoła Podstawowa nr 50/Gdańsk 2019-11-16 15/17
11 Michał Szyc Szkoła Podstawowa nr 50/Gdańsk 2019-11-16 15/17
12 Waldemar Jankowski Gdynia 2019-11-17 17/17
13 Paweł Rozwadowski Brwinów 2019-11-17 16/17
14 Olga Lubocka Rumia 2019-11-17 17/17
15 Vanessa Perdyła Rumia 2019-11-17 17/17
16 Paweł Kupc Rumia 2019-11-27 17/17
17 Franciszek Oreszke Rumia 2019-11-27 17/17
18 Antoni Wieczorek Rumia 2019-11-27 17/17
19 Oskar Rzetelny Rumia 2019-11-27 17/17
20 Kacper Darga Rumia 2019-11-27 17/17
21 Kornel Karpiński Rumia 2019-11-27 17/17
22 Danuta Sosnowska Rumia 2019-11-27 17/17
23 Marika Bonk Rumia 2019-11-27 17/17
24 Nikola Zieman Rumia 2019-11-27 17/17
25 Paulina Lubocka Rumia 2019-11-27 15/17
26 Erik Lapczyk Rumia 2019-11-28 15/17
27 Dominik Ogonowski Rumia 2019-11-28 15/17
28 Fabian Michalski Rumia 2019-11-28 15/17
29 Antoni Pawłowski Rumia 2019-11-28 13/17
30 Łukasz Baranowski Rumia 2019-11-28 13/17
31 Mateusz Kryszajtys Rumia 2019-11-28 13/17
32 Maks Kwirant Rumia 2019-11-28 13/17
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-02-27 17/17
34 Piotr Michałowski Warszawa 2020-02-27 17/17
35 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-05-16 13/17
36 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-05-16 13/17
37 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-06-07 17/17
38 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-06-07 17/17
39 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-28 17/17
40 Grażyna Fudali Gdynia 2020-06-28 17/17
41 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-08-27 17/17
42 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-08-27 17/17
43 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 17/17
44 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 17/17
45 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 17/17
46 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-18 12/17
47 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-18 12/17
48 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-18 12/17
49 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-18 12/17
50 Aleksandra Barzowska Rumia 2021-01-15 17/17
51 Nadia Sosnowska Rumia 2021-01-15 17/17
52 Oliwia Sosnowska Rumia 2021-01-15 17/17
53 Lena Ławrynowicz Rumia 2021-01-21 17/17
54 Tomasz Sikorski Rumia 2021-01-21 17/17
55 Nikodem Tomkiewicz Rumia 2021-01-21 17/17
56 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2021-07-30 17/17
57 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-09-21 17/17
58 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-09-21 17/17
59 Beata Łukaszewicz Cisie 2022-05-15 17/17
60 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-05-15 17/17
61 Aleksandra Waśko KInO "Stowarzysze" / Gdynia / Hamilton 2022-06-25 13/17
62 Krzysztof Waśko KInO "Stowarzysze" / Gdynia 2022-06-25 13/17
63 Michał Waśko KInO "Stowarzysze" / Gdynia 2022-06-25 13/17
64 Zofia Waśko KInO "Stowarzysze" / Gdynia 2022-06-25 13/17
65 Agata Goebel SP10 Rumia 2023-04-01 12/17
66 Szymon Osika SP10 Rumia 2023-04-01 12/17
67 WOJCIECH KRÓL PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2023-06-08 17/17
68 Zbigniew Curyl Swidnica 2023-06-08 17/17
69 Andżelika Stępniowska Świdnica ToTuToTam 2023-06-10 17/17
70 Hanna Dębek Świdnica ToTuToTam 2023-06-10 17/17
71 Jan Wojewodzic Świdnica ToTuToTam 2023-06-10 17/17
72 Martyna Nycek Świdnica ToTuToTam 2023-06-10 17/17
73 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-08 17/17
74 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-12 17/17
75 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-24 17/17
76 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2024-03-31 17/17
77 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-04-05 17/17
78 Sławomir Frynas Lublin 2024-04-05 17/17
79 Anna Natusiewicz KInO Stowarzysze/Warszawa 2024-04-07 17/17
80 Zuzanna Malanowska KInO Stowarzysze/Warszawa 2024-04-07 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies