partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-09-17 20/20
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-10-25 20/20
2 Piotr Michałowski Warszawa 2019-10-25 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-11 20/20
4 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2020-05-23 20/20
5 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-05-23 20/20
6 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-05-23 20/20
7 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-02 20/20
8 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-02 20/20
9 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-02 20/20
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-02 20/20
11 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-02 20/20
12 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-07-02 20/20
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-02 20/20
14 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-02 20/20
15 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-02 20/20
16 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-02 20/20
17 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-03 20/20
18 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2020-07-03 20/20
19 Roman Trocha Orientop Wrocław 2020-07-03 20/20
20 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2020-07-03 20/20
21 Martyna Stypa Sandomierz 2021-08-27 20/20
22 Piotr Koziara Sandomierz 2021-08-27 20/20
23 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-08-29 20/20
24 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-08-29 20/20
25 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-12-05 20/20
26 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-02-28 20/20
27 Weronika Głąb Lublin 2022-02-28 20/20
28 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
29 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
30 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
31 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
32 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
33 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
34 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
35 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-08 20/20
36 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 20/20
37 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 20/20
38 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-03-11 20/20
39 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-28 20/20
40 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-28 20/20
41 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-07-28 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies