partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Patrycja Bartula-Jakubowska Jedlińsk 2019-03-03 13/13
II Paweł Starzyński Warszawa 2019-03-03 13/13
III Sabina Bauman Warszawa 2019-03-03 13/13
IV Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-12-25 13/13
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała  2019-12-30 13/13
2 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-01-06 13/13
3 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-01-06 13/13
4 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-01-06 13/13
5 Wiktoria Węsek TKPZ w Brzeźnicy 2020-01-06 13/13
6 Klaudia Węsek TKPZ w Brzeźnicy 2020-01-06 13/13
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-01-11 13/13
8 Piotr Michałowski Warszawa 2020-01-11 13/13
9 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
10 Damian Murach HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
11 Iwona Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
12 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
13 Emilia Delegacz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
14 Amelia Sokół HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
15 Olga Jachimowicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
16 Natalia Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
17 Łucja Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
18 Julia Cudna HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
19 Julia Adamczyk HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
20 Marysia Sadowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
21 Magda Bajszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
22 Wiktoria Kaliszewska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
23 Ludwika Igańska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
24 Karolina Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
25 Julianna Juszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
26 Łucja Sęktas HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
27 Filip Kaliszewski HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
28 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
29 Filip Brandota HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
30 Jagoda Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
31 Julka Rudnik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
32 Helena Różycka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
33 Miłosz Cudny HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
34 Marcel Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
35 Nikodem Nawrot HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
36 Igor Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
37 Iza Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
38 Kamila Rębisz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
39 Roxie Szulecka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
40 Agata Foryś HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
41 Marta Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
42 Wioletta Moch HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
43 Emilia Piętka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
44 Angelika Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
45 Dariusz Jackiewicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-16 12/13
46 Elżbieta Zarańska Ząbki 2020-02-25 13/13
47 Krzysztof Zarański Ząbki 2020-02-25 13/13
48 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-02-29 13/13
49 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-02-29 13/13
50 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-15 12/13
51 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-23 13/13
52 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-23 13/13
53 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-03 13/13
54 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-03 13/13
55 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-07-10 12/13
56 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-14 13/13
57 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-14 13/13
58 Leszek Stankiewicz Józefów 2020-09-22 13/13
59 Adam Musiejko Józefów 2020-09-22 13/13
60 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-30 13/13
61 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-04-10 13/13
62 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-10-03 13/13
63 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-10-03 13/13
64 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-03-18 13/13
65 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-19 13/13
66 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-19 13/13
67 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-24 13/13
68 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-05-23 13/13
69 Weronika Głąb Lublin 2022-05-23 13/13
70 Artur Świderski Radzymin 2022-09-23 13/13
71 Ewa Świderska Radzymin 2022-09-23 13/13
72 Marysia Świderska Radzymin 2022-09-23 13/13
73 Mateusz Świderski Radzymin 2022-09-23 13/13
74 Małgosia Świderska Radzymin 2022-09-23 13/13
75 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 13/13
76 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 13/13
77 Jarosław Baryluk Lusina 2022-12-20 13/13
78 Kamil Buczek Otwock 2023-10-29 13/13
79 Marta Czajka Warszawa 2023-10-29 13/13
80 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-01-21 13/13
81 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-02-13 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies