partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-09-01 20/20
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-01-17 20/20
2 Piotr Michałowski Warszawa 2020-01-17 20/20
3 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-04 19/20
4 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-04 19/20
5 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-04 19/20
6 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 20/20
7 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 20/20
8 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 20/20
9 Sebastian Łukaszewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 20/20
10 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 20/20
11 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 20/20
12 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-06-06 20/20
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-06-12 20/20
14 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2020-06-12 20/20
15 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2020-06-12 20/20
16 Agnieszka Minniti Orientop Wrocław 2020-06-12 20/20
17 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2020-07-03 20/20
18 Piotr Gradowski Warszawa 2020-07-05 19/20
19 Marta Piotrowicz Przemyśl 2020-07-27 20/20
20 Edward Fudro JEJ Police 2020-09-09 20/20
21 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-09-19 20/20
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-30 18/20
23 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-30 18/20
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-30 18/20
25 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-30 18/20
26 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-05 20/20
27 Paweł Rozwadowski Klub InO STOWARZYSZE 2021-06-01 20/20
28 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-06-01 20/20
29 Jacek Piekarski Brwinów 2021-06-01 20/20
30 Bogdan Krupiński Łódz 2021-06-04 20/20
31 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 20/20
32 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 20/20
33 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 20/20
34 Marek Koba Jaworzno 2021-06-05 20/20
35 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 20/20
36 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 20/20
37 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 20/20
38 Beata Bargiel Warszawa 2021-08-01 18/18
39 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-08-01 18/18
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-01 20/20
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-02-17 20/20
42 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2023-09-23 20/20
43 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2023-09-23 20/20
44 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-11-10 20/20
45 Bogdan Stempkowski Lubań 2024-02-02 20/20
46 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-02-15 20/20
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies