partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-09-01 21/21
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-01-17 21/21
2 Piotr Michałowski Warszawa 2020-01-17 21/21
3 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-04 19/21
4 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-04 19/21
5 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-04 19/21
6 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 21/21
7 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 21/21
8 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 21/21
9 Sebastian Łukaszewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 21/21
10 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 21/21
11 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 21/21
12 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-06-06 21/21
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-06-12 21/21
14 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2020-06-12 21/21
15 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2020-06-12 21/21
16 Agnieszka Minniti Orientop Wrocław 2020-06-12 21/21
17 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2020-07-03 21/21
18 Piotr Gradowski Warszawa 2020-07-05 21/21
19 Marta Piotrowicz Przemyśl 2020-07-28 21/21
20 Edward Fudro JEJ Police 2020-09-10 21/21
21 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-09-19 21/21
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-30 21/21
23 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-30 21/21
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-30 21/21
25 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-30 21/21
26 Michał Szeliski Warszawa 2021-01-12 17/21
27 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-05 21/21
28 Paweł Rozwadowski Klub InO STOWARZYSZE 2021-06-01 21/21
29 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-06-01 21/21
30 Jacek Piekarski Brwinów 2021-06-01 21/21
31 Bogdan Krupiński Łódz 2021-06-02 21/21
32 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 21/21
33 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 21/21
34 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 21/21
35 Marek Koba Jaworzno 2021-06-05 21/21
36 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 21/21
37 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 21/21
38 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-16 21/21
39 Beata Bargiel Warszawa 2021-12-23 21/21
40 Mateusz Bargiel Warszawa 2021-12-23 21/21
41 Monika Bargiel Warszawa 2021-12-23 21/21
42 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-01 21/21
43 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-02-17 21/21
44 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2023-09-23 12/21
45 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2023-09-23 12/21
46 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-02-15 21/21
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies