partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Sypień Punkt Informacji Turystycznej w Olkuszu 2020-01-02 20/20
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-02-12 20/20
2 Piotr Michałowski Warszawa 2020-02-12 20/20
3 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2020-03-06 20/20
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-03-06 20/20
5 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2020-03-06 20/20
6 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2020-03-06 20/20
7 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-25 20/20
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-25 20/20
9 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-01-28 20/20
10 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2021-05-10 20/20
11 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2021-05-10 20/20
12 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
13 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
14 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
15 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
16 Marek Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
17 Teresa Makulus KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
18 Beata Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
19 Dariusz Olender KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
20 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2021-06-20 20/20
21 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
22 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
23 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
24 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
25 Julia Cygan TKPZ w Brzeźnicy 2021-08-07 20/20
26 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-08-19 20/20
27 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-09-04 20/20
28 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-02-24 20/20
29 Maciej Łukaszewicz Cisie 2022-02-24 20/20
30 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2022-04-01 20/20
31 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
32 Igor Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
33 Jarosław Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
34 Natalia Baryluk Lusina 2022-05-29 20/20
35 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-07-04 20/20
36 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-07-22 20/20
37 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-07-29 20/20
38 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2022-07-30 20/20
39 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-30 20/20
40 Agnieszka Łętek Będzin 2022-09-03 20/20
41 Michał Łętek Będzin 2022-09-03 20/20
42 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 20/20
43 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 20/20
44 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-12-03 20/20
45 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-30 20/20
46 Andrzej Kowalski Warszawa, Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-08-08 20/20
47 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-09-17 20/20
48 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-09-17 20/20
49 Marek Koba Jaworzno 2023-10-01 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies