partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Natalia Hibner Polanica-Zdrój 2020-02-14 24/24
II Artur Hibner Polanica-Zdrój 2020-02-14 24/24
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-02-19 24/24
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-02-22 24/24
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-02-22 24/24
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-02-22 24/24
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-05-09 24/24
6 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-05-09 24/24
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-12 24/24
8 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-12 24/24
9 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-08-02 23/24
10 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-09-20 24/24
11 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-09-20 24/24
12 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-09-20 24/24
13 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-06 24/24
14 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-06 24/24
15 Anna Zaorska Od A do Zet 2021-05-08 24/24
16 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2021-05-08 24/24
17 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-05-15 24/24
18 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-06-05 24/24
19 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-17 23/24
20 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-17 23/24
21 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-17 23/24
22 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-17 23/24
23 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-10-17 24/24
24 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2021-10-17 24/24
25 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-07 24/24
26 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-11-16 24/24
27 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2021-11-29 24/24
28 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2021-11-29 24/24
29 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-02-27 23/23
30 Alicja Pospieszała Mierzyn 2022-03-05 24/24
31 Anna Nizioł Mierzyn 2022-03-05 24/24
32 Jan Nizioł Mierzyn 2022-03-05 24/24
33 Marek Pospieszała Mierzyn 2022-03-05 24/24
34 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-04-15 24/24
35 Leszek Osmelak Szczecin 2022-04-15 24/24
36 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-04 24/24
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-09 24/24
38 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-08-17 23/23
39 Władysław Mleczak Lubań 2022-08-17 23/23
40 Ewa Sasowska Kraków 2022-08-23 24/24
41 Marta Sasowska Kraków 2022-08-23 24/24
42 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-05-13 24/24
43 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-14 24/24
44 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-14 24/24
45 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-14 24/24
46 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-21 24/24
47 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-21 24/24
48 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-22 24/24
49 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-22 24/24
50 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-09-30 24/24
51 Marek Koba Jaworzno 2024-01-21 24/24
52 Joanna Kuźba Rumia 2024-02-18 23/23
53 Justyna Kuźba Rumia 2024-02-18 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies