partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2018-03-20 20/20
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-03-15 20/20
2 Piotr Michałowski Warszawa 2020-03-15 20/20
3 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-06-26 19/20
4 Anna Nizioł Mierzyn 2020-06-26 19/20
5 Jan Nizioł Mierzyn 2020-06-26 19/20
6 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-06-26 19/20
7 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-06-28 20/20
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-06-28 20/20
9 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2020-07-17 20/20
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-18 20/20
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-18 20/20
12 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-26 20/20
13 Beata Grobelna Gdańsk 2020-08-07 20/20
14 Joanna Kuźba Rumia 2020-08-07 20/20
15 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-08-18 20/20
16 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-18 20/20
17 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-08-18 20/20
18 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-03-05 20/20
19 Paweł Borkowski Sulechów 2021-05-22 20/20
20 Mariola Muchla Szczecin 2021-05-23 20/20
21 Beata Źrebiec Szczecin 2021-05-23 20/20
22 Stanisław Adam Źrebiec Szczecin 2021-05-23 20/20
23 Mariola Muchla Szczecin 2021-05-23 20/20
24 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-07-28 20/20
25 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-08-01 20/20
26 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-10-26 19/20
27 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-01-15 20/20
28 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2022-02-06 20/20
29 Kajetan Kociuba KOS BnO Szczecin 2022-02-06 20/20
30 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-03-13 19/20
31 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-04-19 20/20
32 Paweł Kędzierski InO STOWARZYSZE / Warszawa 2022-07-15 20/20
33 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-19 20/20
34 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-07-19 20/20
35 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-19 20/20
36 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-19 20/20
37 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-07-23 20/20
38 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-07-23 20/20
39 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-15 20/20
40 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2022-09-08 20/20
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-10 20/20
42 Filip Olejniczak Zielona Góra 2022-10-23 20/20
43 Joanna Olejniczak Zielona Góra 2022-10-23 20/20
44 Szymon Olejniczak Zielona Góra 2022-10-23 20/20
45 Zuzanna Olejniczak Zielona Góra 2022-10-23 20/20
46 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-12-30 20/20
47 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-26 20/20
48 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-26 20/20
49 Katarzyna Szostek Wyszków 2023-04-09 20/20
50 Maciej Malinowski Wyszków 2023-04-09 20/20
51 Stefan Malinowski Wyszków 2023-04-09 20/20
52 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-07-09 20/20
53 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-07-09 20/20
54 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2023-07-09 19/19
55 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-07-09 19/19
56 Barbara Krzak Szczecin 2023-09-30 20/20
57 Piotr Krzak Szczecin 2023-09-30 20/20
58 Jarosław Baryluk Lusina 2023-11-28 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies