partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-04-07 20/20
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-04-14 20/20
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-04-20 20/20
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-04-28 20/20
4 Piotr Michałowski Warszawa 2020-04-28 20/20
5 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-13 20/20
6 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-16 18/20
7 Izabela Rutkowska Bemowo Orieteering Team 2020-05-17 20/20
8 Adam Krochmal Bemowo Orieteering Team 2020-05-17 20/20
9 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-22 19/20
10 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-22 19/20
11 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-06-09 19/20
12 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-17 18/20
13 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-12 19/20
14 Agata Młotek Warszawa 2020-09-20 20/20
15 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-09-20 20/20
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-10-03 20/20
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-10-03 20/20
18 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-10-17 20/20
19 Konstanty Boksa Warszawa 2020-10-18 20/20
20 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-03-06 20/20
21 Przemysław Nowak Warszawa 2021-03-24 20/20
22 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-03-24 20/20
23 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-04-24 20/20
24 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-05-13 20/20
25 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-05-13 20/20
26 Aneta Konefał Warszawa 2021-08-16 20/20
27 Oliwia Konefał Warszawa 2021-08-16 20/20
28 Paweł Konefał Warszawa 2021-08-16 20/20
29 Włodzimierz Konefał Warszawa 2021-08-16 20/20
30 Leszek Adamski Warszawa 2022-02-01 20/20
31 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-03-21 20/20
32 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-12 20/20
33 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-10 20/20
34 Anna Zaremba Ursynów 2023-06-10 20/20
35 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-15 20/20
36 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-01-07 20/20
37 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-04 20/20
38 Michał Stępniak Kotki Dorotki / KInO Stowarzysze 2024-03-30 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies