partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-05-02 19/19
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-03 19/19
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-05-04 18/19
3 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-06 19/19
4 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-08 18/19
5 Piotr Gębarowski MoPI.Team/Warszawa 2020-05-10 19/19
6 Szymon Gębarowski MoPI.Team/Warszawa 2020-05-10 19/19
7 Julia Gębarowska MoPI.Team/Warszawa 2020-05-10 19/19
8 Monika Gębarowska MoPI.Team/Warszawa 2020-05-10 19/19
9 Beata Bargiel Warszawa 2020-05-13 19/19
10 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-05-13 19/19
11 Izabela Rutkowska Bemowo Orieteering Team 2020-05-17 19/19
12 Adam Krochmal Bemowo Orieteering Team 2020-05-17 19/19
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-05-21 19/19
14 Piotr Michałowski Warszawa 2020-05-21 19/19
15 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-22 19/19
16 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-05-23 19/19
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-30 19/19
18 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-06-09 19/19
19 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-11 17/19
20 Agata Młotek Warszawa 2020-06-11 17/19
21 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-14 18/19
22 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-14 18/19
23 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-14 18/19
24 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-15 19/19
25 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/19
26 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/19
27 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/19
28 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-20 19/19
29 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-12 19/19
30 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-12 19/19
31 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-17 19/19
32 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-07-24 19/19
33 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-07-24 19/19
34 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-11 19/19
35 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-25 19/19
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-11 19/19
37 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-01-02 19/19
38 Piotr Ćwiliński PTTK /Stołeczny 2021-02-20 19/19
39 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-04-11 19/19
40 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-04-25 19/19
41 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-04-25 19/19
42 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-04-25 19/19
43 Piotr Osiński Warszawa 2021-06-11 19/19
44 Paweł Szubert Warszawa 2021-09-01 17/19
45 Leszek Adamski Warszawa 2022-01-27 19/19
46 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-07 19/19
47 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-07 19/19
48 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-08-20 19/19
49 Ania Zaremba Ursynów 2022-08-20 19/19
50 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-10-30 19/19
51 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-10-30 19/19
52 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-11 19/19
53 Tomasz Smoliński Warszawa 2023-01-29 18/18
54 Barbara Krzak Szczecin 2023-04-29 19/19
55 Piotr Krzak Szczecin 2023-04-29 19/19
56 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-14 19/19
57 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-23 19/19
58 Beata Bigos Poniatowa 2023-11-07 19/19
59 Robert Bigos Poniatowa 2023-11-07 19/19
60 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-29 18/18
61 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-16 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies