partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-05-04 21/21
1 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-06 21/21
2 Piotr Gębarowski MoPI.Team/Warszawa 2020-05-09 21/21
3 Szymon Gębarowski MoPI.Team/Warszawa 2020-05-09 21/21
4 Julia Gębarowska MoPI.Team/Warszawa 2020-05-09 21/21
5 Monika Gębarowska MoPI.Team/Warszawa 2020-05-09 21/21
6 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-11 21/21
7 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-13 21/21
8 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-05-13 21/21
9 Izabela Rutkowska Bemowo Orieteering Team 2020-05-17 21/21
10 Adam Krochmal Bemowo Orieteering Team 2020-05-17 21/21
11 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-20 21/21
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-05-21 21/21
13 Piotr Michałowski Warszawa 2020-05-21 21/21
14 Beata Bargiel Warszawa 2020-05-22 21/21
15 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-05-22 21/21
16 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-06-09 21/21
17 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-11 21/21
18 Agata Młotek Warszawa 2020-06-11 21/21
19 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-14 21/21
20 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-14 21/21
21 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-14 21/21
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-15 21/21
23 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-27 17/21
24 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-27 17/21
25 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-27 17/21
26 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-27 17/21
27 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-17 21/21
28 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-07-18 21/21
29 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-07-18 21/21
30 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-07-18 21/21
31 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-08-02 20/21
32 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-08-02 20/21
33 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-11 21/21
34 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-10-04 21/21
35 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-10-04 21/21
36 Michał Puternicki Warszawa 2020-10-04 21/21
37 Paweł Szubert Warszawa 2020-10-08 21/21
38 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2021-04-13 21/21
39 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-04-13 21/21
40 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-04-28 20/21
41 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-04-28 20/21
42 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-16 21/21
43 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-12-03 21/21
44 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-12-19 21/21
45 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-01-07 21/21
46 Leszek Adamski Warszawa 2022-01-27 21/21
47 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-05 21/21
48 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-10-24 21/21
49 Ania Zaremba Ursynów 2022-10-24 21/21
50 Paulina Kocot Studencki Klub Górski Warszawa 2023-02-10 21/21
51 Barbara Krzak Szczecin 2023-04-29 21/21
52 Piotr Krzak Szczecin 2023-04-29 21/21
53 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-06-18 21/21
54 Beata Bigos Poniatowa 2023-11-07 21/21
55 Robert Bigos Poniatowa 2023-11-07 21/21
56 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-29 21/21
57 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-01-08 21/21
58 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-06 21/21
59 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-16 21/21
60 Michał Stępniak Kotki Dorotki / KInO Stowarzysze 2024-04-09 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies