partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Tomaniak Park Dolina Wkry 2019-10-15 15/15
1 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-05-12 15/15
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-05-12 15/15
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-05-13 15/15
4 Piotr Michałowski Warszawa 2020-05-13 15/15
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-05-13 15/15
6 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2020-05-13 15/15
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 14/15
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 14/15
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-05-16 15/15
10 Barbara Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
11 Mateusz Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
12 Julia Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
13 Franciszek Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
14 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-06-10 14/15
15 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-06-10 14/15
16 Piotr Miszczak Warszawa 2020-06-10 14/15
17 Beata Bargiel Warszawa 2020-06-27 13/15
18 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-06-27 13/15
19 Alicja Tomankiewicz Warszawa 2020-06-27 13/15
20 Marek Tomankiewicz Warszawa 2020-06-27 13/15
21 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-07-18 14/15
22 Roman Pietrzak Warszawa 2020-07-18 14/15
23 Filip Godlewski PTTK O/Ochota im. W. Żuławskiego 2020-07-18 15/15
24 Radosław Korniluk Warszawa 2020-07-25 14/15
25 Anna Korniluk Warszawa 2020-07-25 14/15
26 Jan Korniluk Warszawa 2020-07-25 14/15
27 Adam Korniluk Warszawa 2020-07-25 14/15
28 Justyna Sacha Błędowo 2020-08-13 14/15
29 Tomasz Sacha Błędowo 2020-08-13 14/15
30 Leonard Sacha Błędowo 2020-08-13 14/15
31 Teodor Sacha Błędowo 2020-08-13 14/15
32 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-17 11/15
33 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-17 11/15
34 Kinga Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-17 11/15
35 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-28 15/15
36 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-08-28 15/15
37 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-09-05 14/15
38 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-09-05 14/15
39 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-10-03 15/15
40 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-10-03 15/15
41 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-10-03 15/15
42 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-10-03 15/15
43 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-10-06 15/15
44 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-11-11 15/15
45 Marek Klonowski Brodnica 2020-12-15 15/15
46 Hubert Klonowski Brodnica 2020-12-15 15/15
47 Justyna Filipska Brodnica 2020-12-15 15/15
48 Joanna Dąbrowska Warszawa 2021-01-31 15/15
49 Tomasz Siczek Warszawa 2021-01-31 15/15
50 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Mazowiecki 2021-04-11 15/15
51 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Mazowiecki 2021-04-11 15/15
52 Angelika Mielcarz Harcerski Oddział PTTK Mińsk Mazowiecki 2021-04-11 15/15
53 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK Mińsk Mazowiecki 2021-04-11 15/15
54 Szymon Górka Warszawa 2021-05-16 15/15
55 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-22 15/15
56 Artur Świderski Radzymin 2021-06-27 15/15
57 Ewa Świderska Radzymin 2021-06-27 15/15
58 Marysia Świderska Radzymin 2021-06-27 15/15
59 Mateusz Świderski Radzymin 2021-06-27 15/15
60 Małgosia Świderska Radzymin 2021-06-27 15/15
61 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 15/15
62 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 15/15
63 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 15/15
64 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-14 15/15
65 Przemysław Witczak Warszawa 2021-09-12 15/15
66 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-12 15/15
67 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-10-10 15/15
68 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-14 15/15
69 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-14 15/15
70 Adam Król Pędzące Króliki 2021-10-17 15/15
71 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2021-10-17 15/15
72 Anna Król Pędzące Króliki 2021-10-17 15/15
73 Michał Król Pędzące Króliki 2021-10-17 15/15
74 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-12 15/15
75 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-12 15/15
76 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-04-10 15/15
77 EWA Kalinowska Warszawa 2022-04-10 15/15
78 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-10 15/15
79 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-10 15/15
80 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-10 15/15
81 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-08-27 15/15
82 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2023-07-16 15/15
83 Karolina Etenkowska Warszawa 2023-07-16 15/15
84 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2023-07-16 15/15
85 Weronika Etenkowska Warszawa 2023-07-16 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies