partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Tomaniak Park Dolina Wkry 2019-10-15 15/15
1 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-05-12 15/15
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-05-12 15/15
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-05-13 15/15
4 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2020-05-13 15/15
5 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-05-13 14/15
6 Piotr Michałowski Warszawa 2020-05-13 14/15
7 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 15/15
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-05-15 15/15
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-05-16 15/15
10 Barbara Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
11 Mateusz Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
12 Julia Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
13 Franciszek Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2020-06-06 15/15
14 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-06-10 15/15
15 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-06-10 15/15
16 Piotr Miszczak Warszawa 2020-06-10 15/15
17 Beata Bargiel Warszawa 2020-06-27 15/15
18 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-06-27 15/15
19 Alicja Tomankiewicz Warszawa 2020-06-27 15/15
20 Marek Tomankiewicz Warszawa 2020-06-27 15/15
21 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-07-18 15/15
22 Roman Pietrzak Warszawa 2020-07-18 15/15
23 Radosław Korniluk Warszawa 2020-07-25 15/15
24 Anna Korniluk Warszawa 2020-07-25 15/15
25 Jan Korniluk Warszawa 2020-07-25 15/15
26 Adam Korniluk Warszawa 2020-07-25 15/15
27 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-17 14/15
28 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-17 14/15
29 Kinga Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-17 14/15
30 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-28 14/15
31 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-08-28 14/15
32 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-09-06 15/15
33 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-09-06 15/15
34 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-10-06 15/15
35 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-22 15/15
36 Przemysław Witczak Warszawa 2021-09-12 15/15
37 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-12 15/15
38 Filip Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-14 15/15
39 Jagoda Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-14 15/15
40 Katarzyna Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-14 15/15
41 Michał Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-14 15/15
42 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-10-10 15/15
43 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-14 15/15
44 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-14 15/15
45 Adam Król Pędzące Kroliki 2021-10-17 15/15
46 Agnieszka Król Pędzące Kroliki 2021-10-17 15/15
47 Anna Król Pędzące Kroliki 2021-10-17 15/15
48 Michał Król Pędzące Kroliki 2021-10-17 15/15
49 Szymon Górka Warszawa 2022-04-09 15/15
50 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-10 15/15
51 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-10 15/15
52 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-10 15/15
53 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-08-27 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies