partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2020-05-14 24/24
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-05-25 24/24
2 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa  2020-05-27 23/24
3 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-05-27 23/24
4 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-27 23/24
5 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-29 24/24
6 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2020-05-29 24/24
7 Monika Gębarowska MoPI.Team/Warszawa 2020-05-29 22/24
8 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2020-05-31 24/24
9 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2020-05-31 24/24
10 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-03 24/24
11 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-06-05 24/24
12 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-12 24/24
13 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-06-15 24/24
14 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-06-16 22/24
15 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-06-16 22/24
16 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-06-20 23/24
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-25 24/24
18 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-25 24/24
19 Filip Godlewski Warszawa 2020-06-28 24/24
20 Agata Młotek Warszawa 2020-08-02 23/24
21 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-02 23/24
22 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-09 23/24
23 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-08-13 22/24
24 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-01-03 24/24
25 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-28 24/24
26 Paweł Szubert Warszawa 2022-09-12 23/23
27 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-11-02 24/24
28 Xavier Ruciński SP. 63 6b / Warszawa 2022-11-13 24/24
29 Julia Wituszyńska Warszawa SP 63 2022-11-13 24/24
30 Jakub Budka Warszawa SP.63 2022-11-20 24/24
31 Gustaw Kurkus Warszawa Sz. P. 63 2023-01-14 24/24
32 Zuzanna Kowalewska Warszawa SP 63 2023-03-18 23/23
33 Paweł Oździński Warszawa SP 63 2023-04-01 24/24
34 Alicja Kalecińska Warszawa SP 63 2023-04-15 24/24
35 Filip Lietz Warszawa SP 63 2023-04-15 24/24
36 Weronika Lietz Warszawa SP 63 2023-04-15 24/24
37 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2023-07-18 24/24
38 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-19 24/24
39 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-01-06 24/24
40 Ania Zaremba Ursynów 2024-01-06 24/24
41 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-02-20 24/24
42 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2024-03-20 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies