partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-05-22 24/24
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-05-30 24/24
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-05-30 24/24
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-30 24/24
4 Marta Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-30 24/24
5 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2020-05-30 24/24
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-12 24/24
7 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-12 24/24
8 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-19 23/24
9 Klaudia Olesiak Bystrzyca Kłodzka 2020-06-20 23/24
10 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2020-08-11 24/24
11 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2020-08-11 24/24
12 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-11 24/24
13 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-08-15 24/24
14 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-07 24/24
15 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-07 24/24
16 Agnieszka Osmelak Szczecin 2021-06-06 24/24
17 Leszek Osmelak Szczecin 2021-06-06 24/24
18 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-06-22 24/24
19 Karolina Górska Lublin 2021-06-22 24/24
20 Weronika Głąb Poznań 2021-06-22 24/24
21 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-02 24/24
22 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-02 24/24
23 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-02 24/24
24 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-01-25 24/24
25 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-01-25 24/24
26 Alicja Pospieszała Mierzyn 2022-03-06 22/22
27 Anna Nizioł Mierzyn 2022-03-06 22/22
28 Jan Nizioł Mierzyn 2022-03-06 22/22
29 Marek Pospieszała Mierzyn 2022-03-06 22/22
30 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2022-03-20 24/24
31 Hanna Dębek To Tu To Tam 2022-03-20 24/24
32 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2022-03-20 24/24
33 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-03-20 24/24
34 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-03-20 24/24
35 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-03-24 24/24
36 Karolina Tyńska To Tu To Tam/ Świdnica 2022-03-24 24/24
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-07 24/24
38 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-04 24/24
39 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-04 24/24
40 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2023-03-04 24/24
41 Wojciech Drozda Warszawa 2023-03-04 24/24
42 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2023-03-04 24/24
43 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-03-04 24/24
44 Sławomir Frynas Lublin 2023-03-04 24/24
45 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-04-21 24/24
46 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2023-07-20 24/24
47 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-22 24/24
48 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-22 24/24
49 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-19 24/24
50 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-10-14 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies