partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-05-22 18/18
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-05-30 18/18
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-05-30 18/18
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-30 18/18
4 Marta Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-30 18/18
5 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2020-05-30 18/18
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-12 18/18
7 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-12 18/18
8 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-14 17/18
9 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-08-17 17/18
10 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-06 18/18
11 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-06 18/18
12 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-06-22 18/18
13 Karolina Górska Lublin 2021-06-22 18/18
14 Weronika Głąb Poznań 2021-06-22 18/18
15 Dominik Pruss Kłodzko 2021-08-17 18/18
16 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-02 18/18
17 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-02 18/18
18 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-02 18/18
19 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-01-25 18/18
20 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-01-25 18/18
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2022-03-20 18/18
22 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-03-20 17/17
23 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-03-20 17/17
24 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-03-20 17/17
25 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-03-20 17/17
26 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2022-03-20 17/17
27 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-03-20 17/17
28 Jan Wojewodzic ToTuToTam /Świdnica 2022-03-20 18/18
29 Klara Wojewodzic ToTuToTam /Świdnica 2022-03-20 18/18
30 lech wojewodzic ToTuToTam /Świdnica 2022-03-20 18/18
31 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2022-03-24 17/17
32 Karolina Tyńska To Tu To Tam/Świdnica 2022-03-24 17/17
33 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-07 18/18
34 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-04 18/18
35 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-04 18/18
36 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2023-03-04 18/18
37 Wojciech Drozda Warszawa 2023-03-04 18/18
38 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2023-03-04 18/18
39 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-03-04 18/18
40 Sławomir Frynas Lublin 2023-03-04 18/18
41 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-04-21 18/18
42 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-22 18/18
43 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-22 18/18
44 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-10-14 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies