partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
1 Natalia Woźniak ZSP Września 2016-12-11 24/30
2 Bartosz Furmaniak ZSP Września 2016-12-11 24/30
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-12 24/24
II Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-12 24/24
3 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-06-21 21/24
4 Anna Nizioł Mierzyn 2020-06-21 21/24
5 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-06-21 24/24
6 Jan Nizioł Mierzyn 2020-06-21 21/24
7 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-06-21 24/24
8 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-06-21 21/24
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-17 24/24
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-17 24/24
11 Marek Klonowski Brodnica 2020-07-29 24/24
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-08-15 24/24
13 Piotr Michałowski Warszawa 2020-08-15 24/24
14 Beata Domin Bydgoszcz 2021-04-24 24/24
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-04-24 24/24
16 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-06 24/24
17 Bartosz Brandt ZSP Września 2021-06-11 24/24
18 Bartosz Furmaniak ZSP Września 2021-06-11 24/24
19 Bartosz Nowak ZSP Września 2021-06-11 24/24
20 Filip Kaźmierczak ZSP Września 2021-06-11 24/24
21 Konrad Konieczny ZSP Września 2021-06-11 24/24
22 Konrad Król ZSP Września 2021-06-11 24/24
23 Marcin Łański ZSP Września 2021-06-11 24/24
24 Natalia Woźniak ZSP Września 2021-06-11 24/24
25 Olaf Łuczak ZSP Września 2021-06-11 24/24
26 Olga Kosmala ZSP Września 2021-06-11 24/24
27 Rafał Kluga ZSP Września 2021-06-11 24/24
28 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2021-06-11 24/24
29 Zofia Kowalska Wałcz 2021-08-07 24/24
30 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-08-07 24/24
31 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2021-08-22 24/24
32 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-22 24/24
33 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-22 24/24
34 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-22 24/24
35 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2021-09-22 24/24
36 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-09-22 24/24
37 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-05 24/24
38 Ada Meissner HKT Azymut/Swarzędz 2022-04-24 24/24
39 Artur Bączkiewicz HKT Azymut/Swarzędz 2022-04-24 24/24
40 Dominika Dolińska HKT Azymut/Swarzędz 2022-04-24 24/24
41 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2022-04-24 24/24
42 Jakub Szmania HKT Azymut/Swarzędz 2022-04-24 24/24
43 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-05-13 24/24
44 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-05-13 24/24
45 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-03 24/24
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-26 24/24
47 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-06-10 24/24
48 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-06-10 24/24
49 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-08 25/25
50 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-08-21 24/24
51 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-08-21 24/24
52 Konrad Michalski Krosinko 2024-03-14 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies