partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-12 21/21
II Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-12 21/21
1 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-06-21 10/21
2 Anna Nizioł Mierzyn 2020-06-21 10/21
3 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-06-21 21/21
4 Jan Nizioł Mierzyn 2020-06-21 10/21
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-06-21 21/21
6 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-06-21 10/21
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-17 21/21
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-17 21/21
9 Marek Klonowski Brodnica 2020-07-29 21/21
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-08-15 21/21
11 Piotr Michałowski Warszawa 2020-08-15 21/21
12 Beata Domin Bydgoszcz 2021-04-24 21/21
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-04-24 21/21
14 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-06 21/21
15 Dawid Sajna ZSP Września 2021-06-08 19/21
16 Krzysztof Zielonka ZSP Września 2021-06-08 19/21
17 Mateusz Kaliński ZSP Września 2021-06-08 21/21
18 Patryk Krause ZSP Września 2021-06-08 21/21
19 Samanta Wajnert ZSP Września 2021-06-08 21/21
20 Wiktor Nowaczyk ZSP Września 2021-06-08 21/21
21 Kowalski ZSP Września 2021-06-08 21/21
22 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2021-06-08 21/21
23 Zofia Kowalska Wałcz 2021-08-07 21/21
24 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-08-07 21/21
25 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2021-08-22 21/21
26 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2021-08-22 21/21
27 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-22 21/21
28 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-23 21/21
29 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-23 21/21
30 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-09-22 21/21
31 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-05 21/21
32 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-05-13 21/21
33 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-05-13 21/21
34 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-03 21/21
35 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-26 21/21
36 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-06-10 21/21
37 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-06-10 21/21
38 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-08 21/21
39 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-08-21 21/21
40 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-08-21 21/21
41 Konrad Michalski Krosinko 2024-03-14 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies