partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-01 18/18
II Kamil Jackiewicz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-01 18/18
1 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-07-03 18/18
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-03 18/18
3 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-03 18/18
4 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-05 18/18
5 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-05 18/18
6 Piotr Michałowski Warszawa 2020-07-05 18/18
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-07-05 18/18
8 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-07-05 17/18
9 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-07-05 17/18
10 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-05 18/18
11 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-05 18/18
12 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-05 18/18
13 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-05 18/18
14 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-05 18/18
15 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-05 18/18
16 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-05 18/18
17 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2020-07-05 18/18
18 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-07-06 18/18
19 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-07-06 18/18
20 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-10 18/18
21 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
22 Iwona Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
23 Karolina Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
24 Maria Sadowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
25 Aleksandra Osińska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
26 Helena Różycka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
27 Jagoda Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
28 Aleksandra Pajkowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
29 Karolina Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
30 Marta Kaczyńska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
31 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
32 Oliwia Stolarzak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
33 Kamila Rębisz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-12 18/18
34 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-29 17/18
35 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-29 17/18
36 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-08-20 17/18
37 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-08-20 17/18
38 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2020-08-20 17/18
39 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2020-08-20 17/18
40 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-03-15 18/18
41 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-05-08 18/18
42 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 18/18
43 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 18/18
44 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 18/18
45 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 18/18
46 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 18/18
47 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 18/18
48 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2021-09-05 18/18
49 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-10-01 18/18
50 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-10-01 18/18
51 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
52 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
53 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
54 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
55 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
56 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
57 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
58 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-08 18/18
59 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-09-30 18/18
60 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-03-11 18/18
61 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-07-29 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies