partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-07-01 22/22
II Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2020-07-01 22/22
1 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-07-04 22/22
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-07-04 22/22
3 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-04 22/22
4 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-04 22/22
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-05 21/22
6 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-05 21/22
7 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-05 21/22
8 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-05 21/22
9 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-05 21/22
10 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-05 21/22
11 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-05 21/22
12 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-05 21/22
13 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-05 21/22
14 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2020-07-05 21/22
15 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-10 22/22
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-07-13 22/22
17 Piotr Michałowski Warszawa 2020-07-13 22/22
18 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
19 Iwona Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
20 Karolina Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
21 Maria Sadowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
22 Aleksandra Osińska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
23 Helena Różycka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
24 Jagoda Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
25 Aleksandra Pajkowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
26 Karolina Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
27 Marta Kaczyńska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
28 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
29 Oliwia Stolarzak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
30 Kamila Rębisz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-07-13 19/22
31 Damian Murach HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-10-07 22/22
32 Szymon Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-10-07 22/22
33 Kamil Jackiewicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-10-07 22/22
34 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-03-15 22/22
35 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-05-08 22/22
36 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 22/22
37 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 22/22
38 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 22/22
39 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 22/22
40 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 22/22
41 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-09 22/22
42 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2021-09-05 22/22
43 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-10-01 22/22
44 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-10-01 22/22
45 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-10-01 22/22
46 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-07-29 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies