partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2020-07-01 17/17
II Andrzej Duda Bielawska Akademia Biegania/ Dzierżoniów 2020-07-01 17/17
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-08-06 17/17
2 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-16 15/17
3 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-16 15/17
4 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-08-16 15/17
5 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-16 14/17
6 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-16 14/17
7 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-09-07 16/17
8 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-11-14 17/17
9 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-11-14 17/17
10 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-15 17/17
11 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-11-15 17/17
12 Janusz Sadkiewicz Świdnica 2020-11-22 17/17
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-04-04 17/17
14 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2021-04-04 17/17
15 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2021-04-04 17/17
16 Wojciech Król PTSM Lubań 2021-06-13 17/17
17 Honorata Król PTSM Lubań 2021-06-13 17/17
18 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-06-13 17/17
19 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-06-13 17/17
20 Honorata Król PTSM Lubań 2021-06-13 17/17
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-14 17/17
22 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-14 17/17
23 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-28 17/17
24 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-28 17/17
25 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-28 17/17
26 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-28 17/17
27 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-12-27 17/17
28 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-12-27 17/17
29 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-07-24 17/17
30 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-07-24 17/17
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-05 17/17
32 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-07-10 17/17
33 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-07-10 17/17
34 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-11 17/17
35 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-06 17/17
36 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-06 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies