partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2020-08-02 22/22
1 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-15 22/22
2 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-15 22/22
3 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-16 21/22
4 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-16 21/22
5 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-08-16 21/22
6 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-28 17/22
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-08-29 22/22
8 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-09-06 22/22
9 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-09-06 22/22
10 Andrzej Krochmal HKT PTTK O/Warszawa Praga 2020-09-07 22/22
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-10-25 22/22
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-10-25 22/22
13 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-06 22/22
14 Krystyna Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-06 22/22
15 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-06 22/22
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 22/22
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 22/22
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 22/22
19 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-12-31 22/22
20 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2020-12-31 22/22
21 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-05-03 22/22
22 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-05-03 22/22
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-14 22/22
24 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-14 22/22
25 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-24 22/22
26 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-08-18 22/22
27 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-08-21 22/22
28 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-08-21 22/22
29 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-08-21 22/22
30 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-08-21 22/22
31 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-21 22/22
32 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-10-16 22/22
33 Dominik Pruss Kłodzko, Klub Krajoznawców Sokoły Wędrowne 2022-07-28 22/22
34 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 22/22
35 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-13 22/22
36 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-13 22/22
37 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2023-07-14 22/22
38 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-07-14 22/22
39 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-23 22/22
40 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-23 22/22
41 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-13 22/22
42 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-12-30 22/22
43 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-12-30 22/22
44 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-13 22/22
45 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-13 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies