partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2020-08-09 21/21
1 Zbigniew Curyl ToTuToTam / Świdnica 2020-08-27 18/21
2 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-08-30 20/21
3 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-08-30 20/21
4 Agata Hruszowiec ToTuToTam / Świdnica 2020-08-30 20/21
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-20 20/21
6 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-20 20/21
7 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-04 21/21
8 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-04 21/21
9 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-18 21/21
10 Amelia Jaskuła ToTuToTam / Świdnica 2020-10-18 21/21
11 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2020-11-02 21/21
12 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-09 21/21
13 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-10 21/21
14 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-10 21/21
15 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-03-28 21/21
16 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-03-28 21/21
17 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-23 20/21
18 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-23 20/21
19 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-23 21/21
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-12 21/21
21 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-12 21/21
22 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-06-18 21/21
23 Dominik Pruss Kłodzko 2021-08-14 22/22
24 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-16 21/21
25 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-16 21/21
26 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-20 21/21
27 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2021-08-22 21/21
28 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-08-22 21/21
29 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2021-10-09 21/21
30 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2021-10-09 21/21
31 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2021-10-09 21/21
32 Alicja Pospieszała Mierzyn 2022-03-01 21/21
33 Anna Nizioł Mierzyn 2022-03-01 21/21
34 Jan Nizioł Mierzyn 2022-03-01 21/21
35 Marek Pospieszała Mierzyn 2022-03-01 21/21
36 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-05-14 21/21
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-05 21/21
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-14 21/21
39 Marek Koba Jaworzno 2023-11-24 21/21
40 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-29 21/21
41 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-29 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies